اخبار سیاسی

علی نژاد به عضویت کمیته اخلاق فدراسیون جهانی ووشو درآمد

رئیس جدید فدراسیون جهانی ووشو و وزیر ورزش چین، طی حکمی مهدی علی نژاد را به عضویت کمیته تازه تاسیس اخلاق در آن فدراسیون منصوب کرد.

14 تیر 1399

تهیه 25 بسته تحولی در وزارت آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که رکن مهم تحولات جامعه، نظام تعلیم و تربیت است، گفت: 25بسته تحولی تحقق پذیر، سنجش پذیر، شوق انگیز و مورد پذیرش جامعه تهیه شده است.

13 تیر 1399

خبرنگاران کدام مستاجرین مشمول سقف نرخ های مصوب اجاره بها می شوند؟

تهران- خبرنگاران- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: در هفت کلانشهر مشهد، اصفهان، تبریز، اهواز، قم، شیراز و کرج سقف اجاره بها تا 20 درصد و در شهر تهران تا 25 درصد معین شده که مشمول مستاجری می گردد که به تعهداتش عمل نموده باشد و به عنوان مستاجر بد...

12 تیر 1399

استرالیا خواستار تحقیق درباره سازمان بهداشت جهانی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، استرالیا امروز یکشنبه خواستار انجام تحقیقات مستقل درباره نحوه واکنش جهانی به شیوع کرونا شد.

12 تیر 1399

سبقت انگلیس از ایتالیا در آمار تلفات کرونا

آمار قربانیان ویروس کرونا در انگلیس در پی تداوم فرایند صعودی بیماری کووید 19 در این کشور از آمار قربانیان ایتالیا پیشی گرفت.

6 تیر 1399

هشدار عالی رتبه ترین دانشمندان آمریکا درباره نسخه پیچی های ترامپ

عالی رتبه ترین دانشمندان و کارشناسان علوم در آمریکا اظهارنظر های غیرمتخصصانه رئیس جمهور این کشور در حوزه علوم مختلف را بلای جان مردم می دانند و درباره آن هشدار داده اند.

2 تیر 1399

وزیر بهداشت اسپانیا: ممکن است تا تابستان شاهد ازسرگیری لالیگا نباشیم

وزیر بهداشت کشور اسپانیا خبر بدی به فوتبال دوستان این کشور داد و از احتمال ادامه تعلیق مسابقات لالیگا تا تابستان سخن گفت.

2 تیر 1399

خبرنگاران ثبت ملی 13 میراث ناملموس خراسان رضوی ابلاغ شد

مشهد- خبرنگاران- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در قالب نامه رسمی، ثبت ملی 13 میراث ناملموس را به استانداری خراسان رضوی ابلاغ کرد.

30 خرداد 1399

حضور مدیران مدارس استثنایی در شاد

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: تمام مدیران مدارس استثنایی با نصب شاد، در این شبکه آموزشی حضور دارند.

26 خرداد 1399

نامه رهبر کره شمالی به رئیس جمهور آفریقای جنوبی

رسانه رسمی کره شمالی اعلام نموده رهبر این کشور امروز دوشنبه نامه ای به رئیس جمهور آفریقای جنوبی ارسال نموده است.

26 خرداد 1399

آخرین آمار کرونا در دنیا؛تعداد مبتلایان از دومیلیون وصدهزار گذشت

با ادامه همه گیری ویروس کرونا در جهان، کشورهای انگلیس، روسیه، آمریکا و اسپانیا بیشترین تعداد آمار مبتلایان جدید به کرونا را داشته اند.

21 خرداد 1399

راهکارهایی برای ادامه فرایند مواجهه با شیوع کرونا در ایران، مواجهه با موج دوم کرونا احتمالا در پاییز 99

نوپدید بودن، ناشناخته بودن، تکیه بر آمار نادرست ابتدایی و اعلام شده از سوی بعضی کشورها و البته متغیر بودن ویروس و یافته های جدید علمی باعث شده است بسیاری از راهکارها و اقدامات مقابله ای برای کنترل کرونا راه به جایی نبرد و هزینه های ناشی از این ویروس برای...

21 خرداد 1399

خروج یونان از منطقه یورو بعید نیست

خبرنگاران: رئیس فراکسیون حزب مردم اروپا با توجه به نتایج همه پرسی یونان و شرایط سیاسی فعلی این کشور خروج این کشور از منطقه یورو را بعید ندانست.

20 خرداد 1399

چه کسانی پشت پرده واردات کامیون دست دوم هستند؟

به گزارش تجارت نیوز، با وجود هشدارها مبنی بر تخلف در نوسازی ناوگان باری حمل و نقل جاده ای، شواهد تازه نشان می دهد که واردات کامیون دست دوم با عمر بالای 3 سال توسط بعضی از شرکت های حمل و نقلی در حال اجرا است.

18 خرداد 1399

واگذاری بلوک های 1و 2 پروژه یاس به قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا

خبرنگاران/خراسان رضوی لایحه واگذاری بلوک های شماره 1 و 2 پروژه یاس واقع در بلوار توس، به قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا در ازای بخشی از مطالبات قرارگاه یاد شده به تصویب شورای شهر مشهد رسید.

16 خرداد 1399

آمادگی آمریکا برای مذاکره راهبردی جدید با عراق؛ خروج نیروها را بررسی می کنیم

معاون وزیر خارجه آمریکا ضمن اعلام آمادگی کشورش برای آغاز دور جدیدی از گفت و گوی راهبردی با عراق، رئیس هیأت مذاکره کننده با کشور عراق را معرفی کرد.

14 خرداد 1399

هیئتی از وزارت امور خارجه کانادا به تهران سفر کرد

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: در ادامه گفت وگوهای قبلی میان وزارتخانه های امور خارجه ایران و کانادا در دوسال گذشته، هیئتی از وزارت خارجه کانادا به تهران سفر نموده و با مقامات وزارت امور خارجه کشورمان گفت وگو کردند.

13 خرداد 1399

برنامه اعزام دانشجویان دکترا به فرصت مطالعاتی کامل محقق نشد

معاون دانشجویی وزیر علوم گفت: اعزام هزار و 800 دانشجوی دکتری به فرصت مطالعاتی داخل و خارج در سال 98 پیش بینی شده بود که در عمل هزار و 250 نفر اعزام شدند.

12 خرداد 1399

بارزانی حاضر به ملاقات با عدنان الزرفی نشد

یک مقام سیاسی در کردستان عراق گفت که مسعود بارزانی حاضر به ملاقات با عدنان الزرفی نشده و منتظر تعیین شدن موضع احزاب شیعه در مورد گزینه نخست وزیری است.

10 خرداد 1399

مسافران به هتل نیامدند، در چادر و ویلا ماندند

رییس جامعه هتلداران استان مازندران گفت: شرایط سفر به این استان در تعطیلات عید فطر لجام گسیخته تر از تعطیلات نوروز بود.

10 خرداد 1399
تعداد: (211)