اخبار سیاسی

وزارت نفت مسئولیت توسعه خوزستان را به عهده بگیرد

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا شریعتی شامگاه پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال خوزستان که با حضور وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی در استانداری خوزستان برگزار گردید، اظهار کرد: در استان خوزستان صنایع بزرگ، مادر و سرمایه بر به میزان قابل ملاحظه ای وجود دارد...

26 خرداد 1398

جهانگیری :هدف تحریم ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی

معاون اول رئیس جمهور با تصریح اینکه هدف تحریم ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی، گفت: سردمداران آمریکا دروغ می گویند، آنان در کتاب هنر تحریم، نوشته اند که باید اجازه تأمین نیازهای اصلی مردم را نداد تا ملت علیه حکومت شورش نمایند.

21 خرداد 1398

یک ریال از طرح توازن به آموزش عالی خراسان جنوبی یاری نشد

رییس دانشگاه بیرجند گفت: سه درصد طرح توازن از اعتبار دانشگاه ها کم می گردد که این رقم برای دانشگاه بیرجند مبلغ 6 میلیارد و 700 میلیون تومان و در دانشگاه صنعتی بیرجند و بوذرجمهر قاین نیز مبلغ 10 میلیارد تومان است که متاسفانه تاکنون یک ریال از سمت طرح توازن...

27 اردیبهشت 1398

دیدار نخست وزیر اردن با اردوغان

رئیس جمهور ترکیه با نخست وزیر و وزیر دفاع اردن دیدار کرد.

23 اردیبهشت 1398

مجلس نمایندگان آمریکا با بودجه احداث دیوار مرزی موافقت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشا تودی، مجلس نمایندگان آمریکا پس از امتناع دونالد ترامپ از امضای لایحه بودجه سال 2019 با اختصاص بودجه ای بالغ بر 5.7 میلیارد دلار به پروژه ساخت دیوار مرزی- در مرز مشترک آمریکا و مکزیک- موافقت کرد.

21 اردیبهشت 1398

استقبال امارات از توافقات میان گروههای یمنی در سوئد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات به توافق میان گروههای یمنی در سوئد واکنش نشان داد.

17 اردیبهشت 1398

پیگیری برای معین تکلیف قانون حذف حریم صنفی در دستور کار است

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا حاجی پور شامگاه یکشنبه در نشست استاندار مرکزی با روسای اتحادیه ها و اصناف استان مرکزی در اراک، گفت: با برپایی نمایشگاه شب عید بسیاری از مسائل و مسائل حوزه اصناف از لحاظ درآمدی رفع و دسترسی مردم به مایحتاج شب عید آسان می گردد؛...

15 اردیبهشت 1398

هفته پرکار ترزا می برای نهایی کردن برگزیت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ترزا می نخست وزیر انگلیس هفته آینده را برای انجام مذاکرات خروج این کشور از اتحادیه اروپا موسوم به برگزیت، هفته ای پرکار توصیف کرد.

21 فروردین 1398

چرایی افزایش صدور مجوزهای زیست محیطی به واحدهای صنعتی استان تهران

معاون فنی محیط زیست استان تهران با اشاره به افزایش صدور مجوز از سوی اداره محیط زیست استان تهران برای واحدهای صنعتی و فراوریی گفت: در شرایطی که کشور تحریم است فراوری ملی و ایجاد اشتغال وظیفه ملی است و هنگامی که مقررات و ضوابط این حق را به فراوریکننده و...

20 فروردین 1398

سنای افغانستان: اقدامات خلیلزاد در روند صلح مشکوک است، سازمان ملل در پی مهندسی انتخابات پارلمانی افغانستان است!

مجلس سنای افغانستان ضمن تاکید بر مداخله کمیسیون انتخابات و برخی نهادهای بین المللی از جمله نمایندگی سازمان ملل در انتخابات افغانستان گفت که روند صلح تحت تدبیر زلمی خلیلزاد مشکوک است.

20 فروردین 1398

دلیل تعطیلی جشنواره مطبوعات و آخرین وضعیت وام خبرنگاران

معاون مطبوعاتی درباره آخرین وضعیت وام خبرنگاران که چندی قبل وعده پرداخت آن را داده بود، گفت که کارهای آن در حال رسیدن به مرحله نهایی است.

20 فروردین 1398