صنایع دستی

تعطیلی 16 خانه مسافر در یزد

مسئول واحد حقوقی و املاک اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد با اشاره به گزارش های مردمی در مورد اسکان مسافر در خانه های مسافر که عمدتاً نیز بدون مجوز هستند، گفت: نظارت با این خانه ها در ایام عید تشدید شده و با آن ها به شدت برخورد می گردد.

5 فروردین 1399

خرید هدایای سازمانی چه مزیت هایی دارد؟

خرید هدایای سازمانی یکی از روش های مؤثری است که معمولاً مدیران بازاریابی شرکت ها و صنایع از آن برای افزایش فروش، سود بیش تر و افزایش رضایت مشتریان استفاده می کنند.

25 اسفند 1398

اختصاص رایگان منزل مسکونی یک خیّر برای راه اندازی کارگاه صنایع دستی در محلات

یک خیّر محلاتی، خانه مسکونی خود را به صورت رایگان به منظور راه اندازی کارگاه فراوری و فروش صنایع دستی اختصاص داد.

20 اسفند 1398

25 اثر تاریخی فرهنگی بوشهر ملی شد

ایرنا - معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز 25 اثر فرهنگی و تاریخی منقول و نامنقول در این استان به ثبت ملی رسید.

17 اسفند 1398

8 راستا گردشگری در کردستان شناسایی شد

معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان کردستان از شناسایی هشت جهت گردشگری در سطح استان طی سال 96 تا خاتمه بهمن 98 اطلاع داد.

7 اسفند 1398

سفره ایرانی را جهانی می کنیم

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با مثبت ارزیابی کردن جشنواره سفره ایرانی فرهنگ گردشگری در شیراز گفت: بخشی از اهداف جشنواره سفره ایرانی در شیراز محقق شد و هدف نهایی از برپایی جشنواره سفره ایرانی، جهانی شدن آن است.

6 اسفند 1398

توسعه گردشگری مذهبی در گرو توجه به زیرساخت ها

در کنار برشمردن تمامی کاستی ها و توجه به امکانات و قابلیت های جذب توریست مذهبی، به نظر می رسد ارگان ها و نهاد های مسئول برای تقویت صنعت توریسم مذهبی احتیاج به بازنگری در برنامه ها و شیوه اطلاع رسانی دارند.

21 بهمن 1398

افزایش 10 درصدی هزینه صدور ویزا گردشگران در بودجه 99 در کمیسیون فرهنگی مجلس

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان این که در جلسه روز گذشته این کمیسیون پیشنهادات دیگری درباره بودجه فرهنگی 99 آنالیز شد اطلاع داد که در خلال این آنالیز ها در این جلسه مقرر شده هزینه صدور و تمدید ویزا اتباع خارجی و گردشگران ورودی به کشور به...

16 بهمن 1398

سفر به ماسال ، شهر آبشارهای استان گیلان

شهرستان ماسال یکی از شهرهای زیبا و دیدنی استان گیلان است که دارای جمعیتی در حدود 49 هزار و 389 نفر است ودر ارتفاع 44 متری از سطح دریا واقع شده است. ماسال که موقعیتی جلگه ای دارد و دارای آب و هوایی خوش و مساعد است از دو شهر به نام های شهر شاندرمن و شهر ماسال و...

30 دی 1398

توسعه کمی و کیفی تولیدات صنایع دستی اصفهان را پی گیری می کنیم

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان، با بیان اینکه شهرهایی که به عنوان شهر جهانی خلاق انتخاب می شوند با خرد جمعی اداره خواهند شد، شرح داد: فعالیت های ما در حوزه صنایع دستی پس از انتخاب اصفهان به عنوان صدوشانزدهمین شهر خلاق صنایع دستی در...

13 دی 1398

کلانگ کونگ در یک نگاه

کلانگ کونگ در کشور اندونزی قرار گرفته است و از نظر تاریخی، فرهنگی و هنری دارای اهمیت است. عمارت کرتا گوسا، کاخ کلانگ کونگ، موزه سماراجایا و معبد سماراپورا از دیدنی های کلانگ کونگ به شمار می روند.

12 آذر 1398

صادرات بخش تعاون استان مرکزی در سال گذشته به 200میلیارد ریال رسید

محمدتقی آبایی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه طی سال گذشته تولیدات شرکت های تعاونی استان به ارزش 200میلیارد ریال به 15 کشور دنیا صادر شده، گفت: بیشترین میزان تولیدات صادراتی شرکت های تعاونی طی سال گذشته در بخش کشاورزی، صنایع غذایی، صنایع دستی، فرش...

8 آذر 1398

بیرجند، تفاهم نامه همکاری خراسان جنوبی با سرمایه گذار ایرانی در کشور عمان منعقد شد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی و مدیر اجرایی نمایشگاه نوروزگاه مشهد از انعقاد تفاهم نامه خراسان جنوبی با سرمایه گذار ایرانی در کشور عمان اطلاع داد.

7 آذر 1398

افتتاح نمایشگاه بانوان شبگرد در موزه ملی ایران

مراسم گشایش نمایشگاه آثار بیژن بصیری با عنوان بانوان شبگرد عصر روز آدینه 19 مهرماه در موزه ملی ایران برگزار گردید.

3 آذر 1398

15 زیرساخت گردشگری در استان هرمزگان ایجاد می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: در نخستین مرحله از فعالیت های عمرانی امسال 15 زیرساخت گردشگری در استان ایجاد می گردد.

24 آبان 1398

مرمت بنای باغ مزار گرمه در خراسان شمالی شروع شد

معاون میراث فرهنگی خراسان شمالی از شروع عملیات نجات بخشی و مرمت بنای باغ مزار گرمه اطلاع داد.

22 آبان 1398

نشست مشورتی معاون توسعه مدیریت و مدیران کل استان ها برگزار گردید

نشست مشورتی مدیران کل هفت استان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با معاون توسعه مدیریت برگزار گردید.

22 مهر 1398

برگزاری اولین رویداد استارت آپ گردشگری مازندران

اولین رویداد استارت آپ گردشگری مازندران با معرفی برترین ها امروز یکشنبه 18 شهریور به کار خود سرانجام داد.

20 مهر 1398

استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی یک اتفاق خوشایند است ، حمایت از فعالان گردشگری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت و هدفمند

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی یک اتفاق خوشایند است که مورد حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

20 مهر 1398

دکتر مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی معرفی گردید

رئیس جمهوری در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، وزرای پیشنهادی میراث فرهنگی,گردشگری و صنایع دستی و آموزش و پروش را معرفی کرد.

17 مهر 1398
تعداد: (39)