تور اروپا ارزان: بازارچه های نوروزی ایران در 5 کشور اروپا

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مجیدرضا حریری درباره اقدامات در دست اجرای انجمن صادرکنندگان صنایع دستی اعلام کرد:

تور اروپا ارزان: بازارچه های نوروزی ایران در 5 کشور اروپا

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

در نیمه اول سال 2016 یعنی تا خردادماه، دو نمایشگاه صنایع دستی در کشور چین به عنوان بزرگترین بازار هدف برگزار می کنیم.

او ابراز امیدواری کرد بتوانیم تاجران و صنعتگران کشورمان را تشویق کنیم تا در این دو نمایشگاه شرکت نمایند. در کنار آن درصدد طراحی بازارچه های نوروزی با همکاری معاونت صنایع دستی در 5 کشور مختلف اروپایی هستیم.

رئیس هیات مدیره انجمن صادرنمایندگان صنایع دستی درباره اینکه این نمایشگاه ها در چه کشورهایی برگزار می گردد، گفت: هنوز کشورهایی که قرار است در آن نمایشگاه ها برگزار گردد، قطعی نشده، اما تا کنون نمایشگاه پاریس قطعی شده است. احتمالا در اتریش و آمستردام هلند هم این نمایشگاه ها برگزار می گردد.

حریری با بیان اینکه این شکل کارهای اجرایی ما را کمی از کارهای زیربنایی انجمن دور می نماید، افزود: ما برای هرکالایی که هنرمندان فراوری می نمایند در پی بازار هستیم. ما در انجمن دو هدف اصلی بازارسازی برای کالاهای موجود و کالا برای بازارهایی که پیدا می کنیم را داریم.

او افزود: ما با اینکه یک انجمن هستیم، اما از 15 مهر تا 20 آذرماه درگیر ثبت و گرفتن شناسه های ثبت شرکت یا بنگاه های تجاری بوده ایم و این فرایند موجب شد که بخش زیادی از زمان ما درگیر مراحل تاسیس انجمن گردد. حدود یک ماه است که درگیر کارهای اجرایی شدیم و بخشی از این زمان هم درگیر مراسم تجلیل از صادرنمایندگان و فروشندگان برتر شد.

رئیس هیات مدیره انجمن صادرنمایندگان صنایع دستی افزود: ما می خواهیم قطار لَنگ تجارت صنایع دستی را در حال حرکت تعمیر کنیم. در کنار این تصمیم داریم از تابستان آینده کلاس های تجاری بین المللی از جمله آشنایی با بازارهای بین المللی، مارکتینگ و استفاده از صندوق های ضمانت صادرات برای صادرنمایندگان را انجام دهیم.

حریری گفت: احتمالا تا یک ماه آینده تفاهم نامه ای با صندوق ضمانت صادرات هم امضا خواهیم کرد.

انجمن صادرنمایندگان صنایع دستی از 15 مهرماه با 30 عضو از سراسر کشور شروع به کار خواهد نمود.

منبع: ایسنا

منبع: کجارو
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1820

به "تور اروپا ارزان: بازارچه های نوروزی ایران در 5 کشور اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: بازارچه های نوروزی ایران در 5 کشور اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید