اخبار اقتصادی

شرایط نو فروش سیمان در بورس

به گزارش خبرنگاران، پایان و پس از کش و قوس های فراوان درمورد قیمت سیمان و عرضه یا عدم عرضه آن در بورس کالا، وزارت صمت حدود 20 روز قبل در ابلاغیه ای بر ممنوعیت خرید و عرضه سیمان خارج از بورس کالا و مشخص فرصت زمانی برای حضور خریداران و فروشندگان سیمان در بورس...

14 مهر 1400

توصیه های کرونایی؛ اجتناب از لمس چشم ها، بینی و دهان با دستان آلوده را به بچه ها بیاموزید

تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به تعداد می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گردد.

13 مهر 1400

چرا سریال نو کیانوش عیاری پخش نشد؟

دست تلویزیون خالی است؛ جمله ای آشنا که معمولا درباره مجموعه های نمایشی اش بیشتر عیان می گردد. مجموعه های نمایشی که عمده ترین وظیفه شان تفریح مخاطبانی است که در میان برنامه های پر تعداد و گاه تکراری آنتن تلویزیون در پی مجموعه ای قابل اعتنا می گردند.

6 مهر 1400

استعفای کل اداره پلیس یک شهر در میزوری آمریکا

کل ماموران اداره پلیس کیمبرلینگ در استان میزوری از جمله رئیس پلیس به علت نارضایتی استعفا دادند که باعث بدون پلیس ماندن این شهر شد.

21 شهریور 1400

بیگی نژاد: فعال کردن رایزن های مالی؛ لازمه افزایش صادارت محصولات پتروشیمی

خبرنگاران - عضو کمیسیون انرژی مجلس، فراوری محصولات پتروشیمی با ارزش پایین مالی و فعالیت ناچیز رایزن های مالی در کشورهای مختلف را پاشنه آشیل صنعت پتروشیمی دانست و بر ضرورت حل این دو معضل به وسیله دولت نو با هدف دستیابی به عایدی بالا در کشور تاکید نمود.

20 شهریور 1400

تور استرالیا: چین: استرالیا به تفکر جنگ سرد پایان دهد

وزارت خارجه چین از استرالیا خواست تا همچون آمریکا در پی متحد ساختن کشورهای دیگر علیه پکن نباشد و در امور داخلی چین مداخله نکند.

18 شهریور 1400

ارزش سهام عدالت امروز 14 شهریور چقدر شد؟

به گزارش خبرنگاران، امروز سبد532 هزار تومانی سهام عدالت تحت تاثیر فرایند اصلاحی بازار سهام بود و با 70 هزار تومان کاهش نسبت به دیروز به 12 میلیون و 547 هزار تومان رسید.

16 شهریور 1400

پولشویی با کدهای بورسی، شایعه یا واقعیت؟

به گزارش خبرنگاران، طبق ماده یک قانون مبارزه با پولشویی اصل بر صحت و اصالت معاملات است و اگر کسی با هویت فرد دیگری اقدام به معامله کند جرمی را مرتکب شده است و مجازات دارد. با توجه به این موضوع چندی پیش در فضای مجازی توییت هایی مبنی بر ساختن کدهای بورسی...

6 شهریور 1400

این شایعات درباره تایلند اصلا صحت ندارند

کشور تایلند سرزمین لبخندها، خانه یکی از خونگرم ترین و مهربان ترین ملت ها است. سواحل زیبا و غذاهای خوشمزه تایلندی هر گردشگری را برای رفتن به آن جا وسوسه می نماید. اما ممکن است درباره تایلند مواردی را شنیده باشید که تنها شایعه های اینترنتی هستند. امروز...

6 شهریور 1400

مالکین اراضی و ساختمان ها باید عوارض سالانه نوسازی را پرداخت نمایند

وحید نیا گفت: مالکین کلیه اراضی، ساختمان ها و مستحدثات واقع در شهر عوارض سالانه ای باید پرداخت نمایند که در صورت پرداخت به موقع عوارض سالیانه مشمول ده درصد خوش حسابی خواهند شد.

4 شهریور 1400

نبود تمرکز فنی برای تصمیم گیری و تعریف راهبرد در حوزه تجارت

زینی وند گفت: بسیاری از مشکلاتی که در تنظیم بازار، توزیع کالا، صادرات و واردات وجود دارد به دلیل نبود راهبرد در حوزه تجارت است.

3 شهریور 1400

قیمت روز خودرو در 7 اردیبهشت

قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با کاهش میانه یک میلیون تومانی همراه است.

2 شهریور 1400

ادامه فرایند نزولی شاخص کل بورس در آخرین روز هفته

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 7 هزار و 487 واحدی معادل 0.60 درصد به یک میلیون و 238 هزار و 395 واحد رسید. بعلاوه در فرابورس شاخص کل با افت 43 واحدی به 17 هزار و 590 واحد رسید.

2 شهریور 1400

تشنگی، بی آبی و نفس های آخر هورالعظیم

خوزستان-آب-ندارد. این جمله سال هاست که تکرار می گردد و در فضای مجازی موضوعات مربوط به آن دست به دست می گردد. تصاویری از مردم که شیر آب را باز می نمایند و گل تحویل می گیرند، دیگر تصویری ثابت از اهواز است. سال هاست که در فصل گرما، فریاد العطش از جنوب ایران...

22 مرداد 1400

مصوبه افزایش حق مسکن کارگران ابلاغ شد

تصویب نامه هیات وزیران در خصوص معین یاری هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار از ابتدای فروردین ماه سال 1400 ابلاغ شد.

12 مرداد 1400

هشدار قطع برق برای مراکز غیرمجاز استخراج رمزارز

سخنگوی صنعت برق گفت: برق مراکز یا مکان هایی که به صورت غیرمجاز به استخراج رمزارز مشغول هستند، هرجا که باشند پس از کشف و ضبط، قطع خواهد شد.

8 مرداد 1400

ضرورت ایجاد فضای سبز در کنار پروژه های صنعتی

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس جمهور بر ایجاد و توسعه فضای سبز در کنار پروژه های صنعتی با هدف یاری به محیط زیست تاکید نمود.

8 مرداد 1400

برترین و بدترین کشورهای دنیا برای مهاجران

تایوان، مکزیک، کاستاریکا و پرتغال به اسم برترین مکان ها برای زندگی در دنیا برای مهاجران براساس هزینه زندگی, کیفیت زندگی و راحتی اقامت و رفتار با مهاجران در آن قرار دارند.

5 مرداد 1400

دردسر تازه برای مدافع استقلال

موعد چک دوم مدافع استقلال برای رضایتنامه اش به پدیده نزدیک است و او دوباره به دردسر می افتد.

31 تیر 1400

بهای 27 ارز افزایش یافت

تهران (پانا) - بانک مرکزی امروز پنجشنبه، سوم تیر، نرخ رسمی 46 ارز عمده و اصلی کشورهای دنیا را بیان کرد که براساس آن بهای 27 ارز افزایش و نرخ 11 ارز کاهش یافت و بعلاوه نرخ هشت ارز ثابت ماند.

30 تیر 1400
تعداد: (401)