اخبار اقتصادی

تعبیر خواب مارمولک - دیدن مارمولک در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب مارمولک بیانگر غرایز درونی و عکس العمل های فردی شخص بیننده خواب است. همچنین حمله مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری های شخصی و ذاتی دارد.

9 اسفند 1399

اردن به دنبال تضعیف جایگاه عراق در منطقه است

مختار الموسوی در سخنانی با اشاره به سفر های دیپماتیک اخیر مقامات اردنی به بغداد، گفت: اردن قصد دارد عراق را تضعیف کند.

8 اسفند 1399

خبرنگاران لایحه افزایش 15 درصدی بهای پروانه ساختمان در کرج تصویب شد

کرج - خبرنگاران- سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به نیاز مالی مدیریت شهری برای اجرای پروژه های عمرانی، لایحه افزایش 15 درصدی بهای پروانه ساختمان در این شورا تصویب شد.

6 اسفند 1399

صادرات سلاح انگلیس به کشورهای تحریمی

کشورهایی که تحت پوشش این تحریمها بوده اند شامل تعدادی کشور که هر گونه فروش تسلیحات به آنها ممنوع شده و گروه بزرگتری از کشورها که تحت پوشش کنترل ترانزیت که اخذ مجوز ویژه را ضروری می سازد، بنا به دلایل سیاسی، امنیتی یا حقوق بشری، هستند.

6 اسفند 1399

بودجه سال 1400 اتاق اصناف ایران تصویب شد

تهران (پانا) - در ششمین اجلاس هیات نمایندگان دور هفتم اتاق اصناف ایران، که امروز (30 دی ماه 1399) با حضور هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در محل این اتاق و به صورت ویدئو کنفرانس با سایر نمایندگان برگزار شد، بودجه سال 1400 به تصویب رسید.

2 اسفند 1399

ترامپ در دوران ریاست جمهوری بیش از 30 هزار بار دروغ گفته است

دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا در دوران چهار ساله ریاست جمهوری خود به دلیل سوء مدیریت، علاوه بر شرایط بحرانی که این کشور و دنیا را با آن درگیر نموده، بیش از 30 هزار بار نیز درباره مسایل مختلف داخلی و بین المللی دروغ گفته است.

2 اسفند 1399

مقاله: مزایای تحصیل در کانادا چیست؟

این موضوع یک راز نیست: کانادایی ها و بازدیدکنندگان از این کشور از کیفیت زندگی برخوردارند که در سراسر دنیا شناخته شده است. تعالی در همه جنبه های زندگی در کانادا نفوذ میکند؛ از محله های امن در بعضی از وطنی ترین شهرهای آمریکای شمالی گرفته تا مراقبت های بهداشتی...

26 بهمن 1399

امضای تفاهم نامه ساخت و خرید 1000 دستگاه اتوبوس حمل و نقل عمومی درون شهری

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور در مراسم امضای تفاهم نامه ساخت و خرید 1000 دستگاه اتوبوس حمل و نقل عمومی درون شهری از شرکت سایپا،گفت: یکی از دغدغه های مهم مردم برای عبور و مرور مساله حمل و نقل عمومی است و با تقویت بخش حمل و نقل به دنبال آسایش بیشتر...

25 بهمن 1399

هیات دیپلماتیک کره جنوبی راهی ایران شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یونهاپ، هیات کره جنوبی که قرار بود برای مصاحبه با مقامات جمهوری اسلامی درباره نفتکش توقیف شده در خلیج فارس راهی تهران گردد، امروز چهارشنبه راهی ایران شد.

24 بهمن 1399

فروش زیرمجموعه کیسون به شرکت بلاروسی

به گزارش خبرنگاران، اطلاعات با اهمیت به اخبار مالی شرکت ها گفته می شود که می تواند معادلات مالی آن را تحت تاثیر قرار دهد. این اخبار ممکن است به صورت روزمره در شرکت ها اتفاق بیفتد و آنطور که مقررات بازار سرمایه تعیین کرده به طور نسبی دامنه نامحدودی دارند،...

24 بهمن 1399

معمای ترک فعل زنگنه، اردکانیان و دودی که به چشم مردم می رود ، قوه قضائیه به داد مردم می رسد؟ ، بازدید سرزده نماینده مجلس از نیروگاه

تجربه اخیر ورود سازمان بازرسی به فرمول جدید قیمت گذاری خودرو و رد این مصوبه و کاهشی شدن قیمت بازار، نشان می دهد ورود دستگاه قضا به ترک فعل و عدم انجام وظیفه دستگاه های مسئول در این حوزه می تواند در کوتاه مدت تا حدی از آلام مردم بکاهد.

22 بهمن 1399

ایران غنی سازی 20درصد را آغاز کرد

سخنگوی دولت از دستور رییس جمهوری برای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها خبر داد و گفت: از ساعاتی پیش فرآیند تزریق گاز آغاز شد و تا ساعاتی دیگر اولین محصول اورانیوم غنی شده UF6 به دست خواهد آمد. به این ترتیب ایران فرآیند غنی سازی بیست درصد را آغاز...

22 بهمن 1399

جوایز مدال آوران جام جهانی کشتی اهدا شد

به گزارش خبرنگاران، کشور صربستان به عنوان میزبان جام جهانی برای هر وزن جایزه 10 هزار فرانکی در نظر گرفته بود که به نفر اول 4 هزار فرانک، نفر دوم 3 هزار فرانک و نفرات سوم هر وزن 1500 فرانک سوئیس تعلق می گرفت.

14 بهمن 1399

غلبه بر ترس از شکست با 13 راه حل ساده

برای غلبه بر ترس از شکست باید با ترس هایمان روبرو شده و باور کنیم برای رسیدن به موفقیت و تحقق رویاها شکست اجتناب ناپذیر است و می تواند مانند یک آموزگار پلکانی برای موفقیت ما در آینده باشد.

13 بهمن 1399

تعیین حسابرسان منتخب شورا جهت انجام عملیات حسابرسی سال 1399

تهران (پانا) - حسابرسان منتخب شورای شهر تهران جهت انجام عملیات حسابرسی سال 1399 انتخاب شدند.

11 بهمن 1399

افزایش حقوق کارگران هم 25 درصد است؟!

دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه حداقل دستمزد کارگران در شورای عالی کار معین می گردد، تاکید نمود: پیش بینی افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان دولت در بودجه به این معنی نیست که کارگران هم الزاما باید 25 درصد افزایش حقوق داشته باشند.

10 بهمن 1399

لاوروف: سیاست واشنگتن در شرق دریای مدیترانه ناکارآمد است

وزیر خارجه روسیه گفت، مسکو سیاست آمریکا را در شرق دریای مدیترانه ناکارآمد می داند.

9 بهمن 1399

درخواست چین از آمریکا برای لغو تحریم های ایران و بازگشت به برجام

سخنگوی وزارت خارجه چین نسبت به بازگشت دولت آینده آمریکا به برجام و برطرف تحریم های اعمالی علیه ایران ابراز امیدواری کرد.

8 بهمن 1399

پوتین: تحریم علیه کشورهای درگیر با کرونا باید برطرف گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تله تریدر، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در جریان کنفرانس مطبوعاتی سالانه خود، با اشاره به همه گیری جهانی کووید 19 و لزوم همکاری برای مقابله با آن، گفت: کشورهای غربی باید از اعمال تحریم علیه دیگر کشورها خودداری نمایند چرا...

7 بهمن 1399

معاون اشرف غنی: بیش از 60 درصد کمک های خارجی به دولت افغانستان داده نمی شود

معاون اول رئیس جمهور افغانستان گفت که بیش از 60 درصد کمک های خارجی توسط حامیان ملی افغانستان به مصرف می رسد و از سوء مدیریت در مصرف این کمک ها انتقاد کرد.

6 بهمن 1399
تعداد: (311)