تصمیمات انتخاباتی شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، سی و یکمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان با حضور اعضا برگزار گردید.

تصمیمات انتخاباتی شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، به نقل از کانال اطلاع رسانی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در ابتدای این جلسه با گرامیداشت ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تاکید شد که مهمترین مزیت انقلاب، مردمی بودن آن است و صندلی رفیع مردم را در قانون اساسی هم شاهدیم که از نظر قانون اساسی امور کشور در دست مردم است. امام (ره) بر جمهوریت نظام بسیار اصرار داشتند و در رفراندوم سال 58 فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد؛ در حقیقت جمهوریت نظام ملاک بود.

شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان ضمن تاکید بر آسیب شناسی عملکرد 4 دهه گذشته انقلاب اسلامی، نسبت به کوششهایی که برای کمرنگ کردن جمهوریت نظام از سوی بعضی جریانات و نهادها می گردد هشدار داد و نتیجه اینگونه کوشش ها را بی اعتمادی و دلسرد کردن مردم برای مشارکت در صحنه های مختلف از جمله انتخابات دانست.

در این جلسه گزارش ستاد مرکزی انتخابات شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان و کار گروه استانها از آخرین نتایج آنالیز صلاحیت های نامزدهای اصلاح طلب ارایه و تاکید شد تصمیم گیری برای چگونگی حضور در انتخابات در استانها طبق مصوبه پیشین این شورا بر عهده شورای اصلاح طلبان هر استان خواهد بود.

همچنین تصمیم گیری درباره ارائه لیست انتخاباتی یا عدم ارائه لیست در شهر تهران در جلسه فوق العاده که در هفته جاری برگزار می،گردد، موکول شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 665

به "تصمیمات انتخاباتی شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیمات انتخاباتی شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید