استقلال - استراماچونی؛ خطرناک تر از همواره!

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، باشگاه استقلال محکوم به پرداخت یک میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار یورو در حق استراماچونی شده و برهمین اساس این باشگاه اطلاعیه ای را صادر کرد.

استقلال - استراماچونی؛ خطرناک تر از همواره!

روز گذشته ایمیلی از فیفا به استقلال ارسال شد که طی آن باشگاه به یک میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار یورو در حق استراماچونی محکوم شده بود.

آنالیز های حقوقی نشان می دهد متاسفانه بخش مهمی از اسناد مربوط به این پرونده در مرحله دفاع مقدماتی مورد استفاده قرار نگرفته و باشگاه مدارکی در اختیار دارد که ارائه آن ها می توانست نتیجه دیگری را رقم بزند. با این وجود، این رای قابل برگشت است و باشگاه با تنظیم لایحه ای مستدل با پیوست مدارک موجود و متقن و ارسال آن ها به دادگاه عالی ورزش از حق باشگاه دفاع خواهد نمود تا بتواند رای را بشکند و مبلغ مورد نظر را کاهش دهد.

در انتها باشگاه استقلال اعلام می نماید با همه توان جهت احقاق منافع طرفداران خود گام برمی دارد و مطمئنا با کوشش مدیران استقلال و طرفداران دلسوز به همراه تیم حقوقی مبرز و توانمند این پرونده به بهترین شکل ممکن حل خواهد شد.

چرا استقلالی ها مدعی شکستن رای استراماچونی هستند؟

در پی حکم فیفا علیه باشگاه استقلال در پرونده شکایت استراماچونی، مدیران کنونی در آنالیز هایی که انجام داده اند متوجه شده اند در دفاع اولیه ای که مدیریت وقت می توانسته انجام دهد، بعضی اسناد و مدارک نادیده گرفته شده است. در واقع، استقلال در زمانی که می توانست در دفاعیه به این مدارک متوسل گردد، به طرز عجیبی این اتفاق رخ نداده است.

اما دلیلی که اکنون مدیران باشگاه مدعی هستند می توانند این رای را بشکنند، وجود دو برگه دستنویس با امضای استراماچونی است که در این دو نامه، باشگاه می تواند بعضی ادعا های این مربی ایتالیایی را رد کند.

برگه اول مربوط به کاهش زمان قرارداد استراماچونی است که به خواسته خود او امضا شده و نامه دوم هم مربوط به مبلغ قراردادش است که مربی پیشین آبی ها مبلغ کمتری ار آنچه فیفا حکم داده، درخواست داشته است.

ضمن اینکه استقلال سند برگشت خوردن پولی که در موعد مقرر به حسابی که استراماچونی در کشور چک معرفی نموده بود را هم دارند. در همان زمان وقتی بانک مربوطه به بهانه اینکه منبع معین نیست، پول را برگشت زده، باشگاه از سرمربی خود درخواست شماره حساب در بانک دیگری را نموده، اما استراماچونی از دادن شماره حساب جدید طفره می رود.

با توجه به این شرایط، استقلال امیدوار به این است که بتواند رای فیفا را تغییر دهد. این باشگاه درخواست گراندز رای را از کمیته انضباطی فیفا نموده و بعد از رسیدن آن، لایحه دفاعی خود را به فیفا ارسال می نماید.

ظاهرا یک تیم حقوقی قوی هم تشکیل شده تا در این پرونده باشگاه بتواند با توجه به اسنادی که باید در زمان دفاع ارائه می شده، اما این اتفاق نیفتاده، رای را بشکند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1166

به "استقلال - استراماچونی؛ خطرناک تر از همواره!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال - استراماچونی؛ خطرناک تر از همواره!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید