گیاهانی جادویی که مسائل ریوی و تنفسی را درمان می نمایند

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، گروهی از گیاهان و ادویه های جادویی وجود دارند که به محافظت و ارتقای سلامت ریه و جلوگیری از مسائل و اختلالات تنفسی یاری می نمایند. همچنین برای سلامت افراد مبتلا به کرونا نیز مفید بوده و علائم و خطرات آن را کاهش می دهد.

گیاهانی جادویی که مسائل ریوی و تنفسی را درمان می نمایند

آویشن سبز در صدر این گیاهان قرار گرفته است؛ زیرا سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند آپیژنین و لوتئین است. این خاصیت به بدن یاری می نماید تا با عفونت ها مقابله نموده، راه های هوایی را تنظیم و ریه ها را تمیز کند.

زردچوبه نیز از جمله این گیاهان مهم است، زیرا یک آنتی اکسیدان است که التهاب را کاهش می دهد و مجاری تنفسی را تمیز نگه می دارد. علاوه بر این، زردچوبه یک آنتی ویروس طبیعی است که به شما یاری می نماید تا عفونت های ویروسی تاثیرگذار بر ریه از شما دور بمانند.

از جمله سایر گیاهان ذکر شده در این گزارش مرزنجوش یا پونه کوهی است. پونه کوهی علاوه بر داشتن مزایای شگفت انگیز سلامتی برای ریه ها به دلیل داشتن اسید رزمارینیک که به کاهش آلرژی های ایجاد کننده عفونت در سیستم تنفسی یاری می نماید، حاوی کاراکرول نیز است که موجب برطرف گرفتگی در ریه ها یاری می گردد و دارای خواص ضد میکروبی است که عفونت و عوامل بیماری زا را از بدن انسان دور می سازد.

شیرین بیان را که برای درمان مسائل تنفسی در مقیاس وسیع مانند سرماخوردگی و سرفه استفاده می گردد، از قلم نیاندازید. این ماده حاوی موادی است که به برطرف گرفتگی ریه ها یاری نموده و مخاط سالم فراوری می نماید.

پایان، گیاه گلاوی است که بر حفاظت از ریه ها تاثیر می گذارد؛ زیرا حاوی خواص ضد میکروبی است که به درمان ویروس های بیماری زا و کاهش عفونت یاری می نماید.

منبع: همگردی
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1337

به "گیاهانی جادویی که مسائل ریوی و تنفسی را درمان می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیاهانی جادویی که مسائل ریوی و تنفسی را درمان می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید