نامه عجیب مدیرکل دولتی به خودش!

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، فارس نوشت: در شبکه های اجتماعی نامه ای منتشر شد که نشان می داد کوروش مودت مدیرکل فعلی آموزش وپرورش خوزستان برای تأسیس مدرسه غیرانتفاعی به خودش نامه زده و موافقت اولیه را هم انجام داده است!

نامه عجیب مدیرکل دولتی به خودش!

کوروش مودت مدیرکل آموزش وپرورش خوزستان در این رابطه اظهار کرد: درخواست مجوز راه اندازی مدرسه غیرانتفاعی کاملاً طبیعی بوده و همه فرهنگیان ممکن است متقاضی راه اندازی مدرسه یا آکادمیی باشند.

وی اضافه نمود: این فقط یک برگه است و ما کار خلاف قانونی را انجام نداده ایم بنده مثل بقیه همکاران فرهنگی فعلاً درخواست داده ام که بعد ها می خواهم در ایام بازنشستگی از آن استفاده کنم.

مدیرکل آموزش وپرورش خوزستان گفت: چنانچه مجوز راه اندازی مدرسه تصویب شد و پیروز به جذب دانش آموز شدیم هر دو سال این مجوز باید تمدید و از حراست استعلام گردد.

مودت با بیان اینکه درخواست ها پس از ارسال به شورای نظارت استان آنالیز و مصوب می گردد، مطرح نمود: هرگاه این نامه در شورای نظارت مصوب گردد به متقاضی اعلام می کنیم که کار های مربوط به استعلام، سوءپیشینه، استعلام حراست، تکمیل مدارک و... را انجام دهد و بعد از آن برگه ای به آن داده می گردد که مثلاً در فلان منطقه با مجوز راه اندازی مدرسه شما موافقت شده است.

وی بیان نمود: بنده رئیس شورای نظارت استان (متشکل نماینده مجلس، معاون آموزشی، امور حقوقی، مسئول امور مشارکت ها، دو نفر از مؤسسین، دو نفر از نمایندگان مؤسسین، و...) هستم و تمام این نامه ها باید زیر نظر شخص مدیرکل باشند و درصورتی که مدیرکل در منطقه حضور نداشته باشد جانشین مدیرکل اجازه امضای آن ها را دارد.

مودت با بیان اینکه حوزه مشارکت های مردمی مانند هیئت تخلفات، حراست، حقوقی، بانوان، و... زیر نظر مدیرکل است، مطرح نمود: هر نامه ای که بخواهد از این حوزه بیرون برود زیر نظر مدیرکل است و باید با مجوز بنده باشد بر همین اساس درخواست مجوز آکادمی را برای بعد از بازنشستگی خودم دادم.

منبع: فرارو
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1912

به "نامه عجیب مدیرکل دولتی به خودش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه عجیب مدیرکل دولتی به خودش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید