عارف: کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، تهران (پانا) - محمدرضا عارف نماینده پیشین مجلس در توئیتی با تاکید براینکه اوج شیوع پاندمی کرونا زمان مناسبی برای گله گزاری و نقدهای سیاسی نیست، گفت کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست.

عارف: کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست

به گزارش ایرنا، عارف پنجشنبه شب در این توئیت اضافه کرد: امروز، بیش از گذشته مسائل مالی و سیاسی به سلامت و بهداشت جامعه گره خورده است. بحران سرمایه اجتماعی، نباید مانع همراهی مردم با مصوبات ستاد کرونا گردد، چرا که کاستن اثرات مهلک پاندمی کرونا جز با مدیریت یکپارچه و واحد و همراهی مردم میسر نمی گردد.

او ادمه داد: امروز بر همه ما ضروری ست که به مصوبات ستاد کرونا و بیانیه رییس جمهوری عمل نموده و دیگران را به رعایت بیشتر ترغیب کنیم و به خاطر جان عزیزانمان و به خاطر ایران بی تفاوت نباشیم.

عارف گفت: امروز متاسفانه شرایط مالی، سلامت و آرامش مردم را مختل نموده و بر شیوع این ویروس دامن می زند. نقدهای به جایی دارید از عملکرد دولت و همه مدیران در سال های گذشته. ما هم در جریان اصلاح طلبی با پذیرش ضعف های خود، نقدهای بسیار جدی داریم به رویکرد دولت و رییس جمهوری!

نماینده پیشین مجلس تاکید نمود: اما در این اوج شیوع پاندمی کرونا، زمان مناسبی برای گله گزاری و نقدهای سیاسی نیست.

عارف اضافه کرد: به عنوان یک معلم کوچک، از همه شما درخواست می کنم دولت را در طرح ممنوعیت رفت وآمد و مدیریت این بلای خانمان سوز کمک کنیم. کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1184

به "عارف: کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عارف: کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید