بزرگ ترین به روزرسانی استارفیلد عرضه شد؛ نقشه کامل تر، درجه سختی تازه و بهینه سازی فنی

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، بازی استارفیلد (Starfield) را به یاد دارید؟ بازی ای که قرار بود سر و صدای زیادی بپا کند و در سبک نقش آفرینی را به طور گسترده تغییر دهد. اگر به یاد ندارید مسئله ای ندارد به علت اینکه این بازی خیلی سریع از یاد گیمرها رفت. بازی استارفیلد حدود یک سال پیش عرضه شد و در زمان عرضه توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. نکته اینجاست که این بازی با طراحی به شدت گسترده و مکانیسم های خاصی که داشت خیلی زود فراموش شد و موفقیت طولانی ای نداشت.

بزرگ ترین به روزرسانی استارفیلد عرضه شد؛ نقشه کامل تر، درجه سختی تازه و بهینه سازی فنی

شرکت سازنده بازی استارفیلد یعنی بتسدا (Bethesda) از زمان عرضه کوشش کرد تا این بازی را به طور دائم به روزرسانی کند. با این کار این شرکت قابلیت های مختلفی به آن افزود و بسیاری از ایرادات این بازی را رفع کرد. با این حال استارفیلد مسائل بنیادی داشت که باعث شد چندان ماندگار نباشد. حال چندی پیش بتسدا بزرگترین به روزرسانی استارفیلد را عرضه کرد. در این به روزرسانی موارد زیادی تغییر نموده که باعث شده بازی بهبود زیادی نسبت به قبل داشته باشد و محتوای زیادی به آن اضافه گردد.

همانطور که گفته شد این به روزرسانی نو بزرگ ترین به روزرسانی بای استارفیلد است. شرکت بتسدا در بازی تغییرات زیادی ایجاد نموده و بیشتر این تغییرات نیز باعث شده که کیفیت بازی نسبت به قبل بهبود زیادی داشته باشد. بیشتر این تغییرات در بخش نقشه و صفحه نمایش بازی بود ولی از لحاظ گرافیکی و عملکردی هم استارفیلد بهبود زیادی نسبت به قبل داشته است.

به روزرسانی نو بازی استارفیلد شماره 1.11.36 است. این به روزرسانی نقشه بازی را از حالت نقطه ای به مسیر گونه تغییر داده و تعدادی نشانگر نو به شهرها اضافه نموده است. در نتیجه در شهرهای اصلی شما با چندین منطقه مختلف روبرو بوده که می توانید به سرعت به آن ها سفر نموده و به گشت و گذار بپردازید.

در این به روزرسانی نو گیم پلی استارفیلد هم تا حد خوبی تغییر نموده است. برای مثال شما می توانید به Vendor Credits به راحتی دسترسی داشته و توانایی حمل بار کاراکتر اصلی بازی نیز ارتقاء پیدا نموده است. همینطور اینکه شما می توانید به مواردی که در سفینه خود ذخیره نموده اید به راحتی دسترسی داشته و نیازی به بازگشت به سفینه نخواهید داشت. نکته جالب اینجاست که در بخش تنظیمات شما می توانید بعضی از قابلیت بقا را نیز تغییر دهید. برای مثال اثر غذا و محیط بر کاراکتر اصلی بازی قابل تنظیم است.

در زمینه مبارزه نیز استارفیلد دچار تغییر شده است. برای مثال شما در زمینه شلیک و دویدن شاهد بهبود خواهید بود و همینطور اینکه یک درجه سختی نو به بازی اضافه شده است. این حالت نو اکستریم (Extreme) نام داشته و چیزی بالاتر از بسیار سخت است. نکته جالب اینجاست که این درجه سختی هم قابل تنظیم و تغییر است و به همین علت برای افرادی که برای بار چندم این بازی را تجربه می نمایند بهتر است.

قسمت شخصی سازی سفینه نیز در بازی استارفیلد نسبت به قبل بهتر شده است. همینطور اینکه بتسدا کوشش نموده تا این بازی برای ایکس باکس سری ایکس عملکرد بهتری داشته باشد و به همین محدوده نرخ فریم نوی را به آن اضافه نموده است. به این شکل که شما می توانید با انتخاب آن تعادل خوبی میان نرخ فریم و کیفیت صفحه نمایش داشته باشید. نکته اینجاست که همچنان توانایی انتخاب میان حالت کیفیت (Quality) و عملکرد (Performance) وجود دارد ولی این حالت نرخ فریم 40 تجربه بهتری را به کاربران ارائه می دهد.

در حالت New Game Plus نیز تغییراتی ایجاد شده است. برای مثال شما می توانید در این بخش هم ظاهر کاراکتر خود را به طور کامل تغییر دهید و از طرفی ویژگی های خاصی به آن اضافه کنید. همینطور اینکه بهبودهای کیفیتی دیگری نیز به بازی اضافه شده است که شما می توانید در اینجا به طور کامل مشاهده کنید.

نکته جالب اینجاست که بتسدا اعلام نموده همچنان به به روزرسانی این بازی ادامه خواهد داد. هواداران بازی استارفیلد همچنان به آن پایبند بوده و این بازی پتانسیل آن را دارد که به یک اسکایریم در سبک علمی تخیلی تبدیل گردد. بحث اصلی اینجاست که روند بازی استارفیلد هرچند آهسته است ولی به شدت گسترده بوده و می تواند برای چندین ساعت کاربر را درگیر کند. همینطور اینکه بتسدا در زمینه ساخت بازی های نقش آفرینی تخصص داشته و در نتیجه تجربه بسیار خاصی را در اختیار کاربران با این بازی قرار داده است.

منبع: VG247

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 خرداد 1403 بروزرسانی: 3 خرداد 1403 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 2167

به "بزرگ ترین به روزرسانی استارفیلد عرضه شد؛ نقشه کامل تر، درجه سختی تازه و بهینه سازی فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگ ترین به روزرسانی استارفیلد عرضه شد؛ نقشه کامل تر، درجه سختی تازه و بهینه سازی فنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید