کشف 13 هزار ماسک از یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در اراک

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، خبرنگاران/مرکزی فرمانده انتظامی استان از شناسایی یک کارگاه غیرمجاز فراوری ماسک در حومه شهر اراک اطلاع داد و گفت: در این عملیات13 هزار عدد ماسک کشف شد.

کشف 13 هزار ماسک از یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در اراک

بر اساس اعلام پلیس، سردار حسن مفخمی شهرستانی در این باره گفت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با سودجویان و مخلان ع رضه اقلام و تجهیزات پزشکی، ماموران پلیس امنیت عمومی استان در تحقیقاتی نامحسوس از خروج خارج از عرضه تعدادی ماسک توسط یک دستگاه خودروی سواری از مرکز استان آگاه شدند.

وی اضافه نمود: با برنامه ریزی عملیاتی ماموران انتظامی این خودرو در حین خروج از شهرستان اراک شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن هزار عدد ماسک کشف شد.

این مقام انتظامی اضافه نمود: در ادامه تحقیقات پلیس تعیین شد که این ماسک ها در یک کارگاه بدون مجوز و هیچ گونه نظارت بهداشتی لازم در حومه شهر اراک فراوری می گردد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته، این کارگاه نیز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی و دعوت از کارشناس صنعت، معدن و تجارت استان مورد بازدید نهاده شد و تعداد 12 هزار عدد ماسک کشف شد.

سردار مفخمی شهرستانی با بیان این که در این خصوص پرونده ای تشکیل و دو فرد دستگیر شده در این عملیات برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: شهروندان در کلیه ساعات شبانه روز به وسیله شماره گیری تلفن 110 می توانند هر گونه گزارش و اطلاع در مورد فعالیت های مخلان عرضه اقلام و تجهیزات پزشکی مورد احتیاج آحاد مردم را برای آنالیز به پلیس گزارش نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 762

به "کشف 13 هزار ماسک از یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 13 هزار ماسک از یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید