کشف جسد زن در ساختمان نیمه ساز

کنجکاوی نگهبان محله که شاهد فرار سرایدار افغانستانی و دو دوستش بود، راز قتل زنی میانسال را برملا کرد.

کشف جسد زن در ساختمان نیمه ساز

جهت دریافت خدمات نقاشی کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش، ساعت یک نیمه شب 18 اسفند مرد میانسالی با مأموران کلانتری 134 شهرک غرب تماس گرفت و از کشف جسد زنی داخل فرغون اطلاع داد. به دنبال اعلام این خبر، بازپرس جنایی به همراه تیم آنالیز صحنه جرم راهی خانه نیمه ساز در غرب پایتخت شدند.

با ورود به محل آنها در کنار چاله آسانسور خانه ویلایی در حال ساخت با جسد زن میانسالی روبرو شدند که داخل فرغون قرار داشت. آثار ضرب و جرح روی جسد دیده می شد و ضربه ای نیز به سر زن میانسال اصابت نموده بود.مرد میانسال که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در تحقیقات گفت: من نگهبان این خیابان هستم. ساعت 9 شب این زن سوار بر خودروی پراید مشکی رنگ مقابل خانه ویلایی در حال ساخت ایستاد. او به داخل ساختمان نیمه ساز رفت بعد از یک ساعت و 20 دقیقه مرد افغانستانی که سرایدار ساختمان نیمه ساز بود به همراه دو مرد دیگر که آنها را نمی شناختم و درحالی که ساکی به دست داشتند هراسان از ساختمان خارج شدند.

او ادامه داد: با دیدن این صحنه تعجب کردم. هنوز زن میانسال داخل خانه نیمه ساز بود و فرار نگهبان هم به نظر عجیب می آمد. از روی کنجکاوی وارد ساختمان شدم و با جسد زن پراید سوار روبرو شدم.

به دنبال اظهارات نگهبان محله، مأموران به سراغ خودروی پراید رفته و با استعلام شماره پلاک خودرو، هویت مقتول به دست آمد. جسد متعلق به زنی 57 ساله به نام فرنگیس بود.بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای تعیین شدن علت اصلی مرگ را صادر کرد. همچنین بازپرس جنایی دستور تحقیق از خانواده فرنگیس و بازداشت سرایدار ساختمان و دو همدست فراری اش را صادر کرد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 اسفند 1398 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 656

به "کشف جسد زن در ساختمان نیمه ساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف جسد زن در ساختمان نیمه ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید