پیگیری برای معین تکلیف قانون حذف حریم صنفی در دستور کار است

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، محمدرضا حاجی پور شامگاه یکشنبه در نشست استاندار مرکزی با روسای اتحادیه ها و اصناف استان مرکزی در اراک، گفت: با برپایی نمایشگاه شب عید بسیاری از مسائل و مسائل حوزه اصناف از لحاظ درآمدی رفع و دسترسی مردم به مایحتاج شب عید آسان می گردد؛ در صورت موافقت اصناف و استانداری این نمایشگاه سال جاری برای شب عید در استان مرکزی برپا خواهد شد.

پیگیری برای معین تکلیف قانون حذف حریم صنفی در دستور کار است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اضافه نمود: با توجه به شرایط اقتصادی مردم با موافقت اصناف و استانداری با هدف رضایتمندی مردم در دسترسی به مایحتاج شب عید و درآمدزایی برای اصناف، موضوع برپایی نمایشگاه در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرار می گیرد و در صورت تصویب، کارهای مقدماتی برای عملیاتی شدن این نمایشگاه شروع می گردد. وی اضافه نمود: پس از اعلام موافقت و تصویب، بلافاصه کارهای مقدماتی و عملیاتی نمایشگاه مذکور شروع می گردد تا شب عید کمترین چالش و مشکل برای تامین مایحتاج مردم در شرایط اقتصادی فعلی را ببینیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در مورد موضوع قانون حذف حریم صنفی بیان داشت: در مورد لغو اجرای قانون حذف حریم صنفی قرار شد با وزیر صنعت، معدن و تجارت مکاتبه انجام گردد.

حاجی پور خاطرنشان ساخت: البته ضروری است این موضوع در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان نیز طرح موضوع و به عنوان مصوبه این شورا به وزیر صنعت، معدن و تجارت منعکس گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اضافه نمود: این موضوع در سفر اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان نیز توسط رییس اتاق اصناف استان مرکزی مطرح و قرار شد موضوع در سطح ملی مورد آنالیز قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 20

به "پیگیری برای معین تکلیف قانون حذف حریم صنفی در دستور کار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری برای معین تکلیف قانون حذف حریم صنفی در دستور کار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید