واحدهای طرح ملی مسکن در پرند چند قیمت خورد؟

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، این واحدها در تیپ ها مختلف و با استفاده از مواد و طراحی های مختلف، ساخته می شوند و با توجه به متراژها و جانمایی صورت گرفته، واحدها قیمت های متفاوتی دارند.

واحدهای طرح ملی مسکن در پرند چند قیمت خورد؟

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، خبرآنلاین به نقل از پدرام صمیمی فر نوشت: به طور میانگین با برآورد قیمتی که سال جاری اجرا شده به طور متوسط هزینه ساخت حدود 3.5 تا 4.5 میلیون تومان به ازای هر مترمربع خواهد بود؛ این قیمت ها فارغ از قیمت زمین و محوطه سازی است و قیمت زمین نیز بر اساس نظر کارشناس رسمی دادگستری به صورت جداگانه معین خواهد شد.

وی اعلام کرد: باید توجه داشت که برآوردها بر اساس سال 98 معین شده و با توجه به تورمی که در کشور وجود دارد، امکان تغییر قیمت ها وجود دارد. همچنین قیمت زمین در طول مرحله ساخت واحد از متقاضیان اخذ خواهد شد تا عرصه و اعیان به صورت یکجا به آنان واگذار گردد و مسائل مالکیتی در این خصوص به وجود نیاید.

صمیمی فر همچنین گفت: خوشبختانه مکان یابی واحدهای طرح اقدام ملی فراوری و عرضه مسکن به صورت کامل در درون شهر پرند انجام و تمامی امکانات، پیش بینی شده و موجود است و برخلاف مسکن مهر تمام پروژه ها از زیرساخت های لازم برخورداند و این پروژه ها در فاز 6 شهر پرند ساخته خواهند شد.

به گزارش تسنیم، بر اساس اظهارات عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند واحدهای 75 تا 110 متری طرح ملی مسکن این شهر بین 262 میلیون تا حدود 500 میلیون تومان (495 میلیون تومان) برای متقاضیان تمام می گردد. این قیمت همانگونه که صمیمی فرد اشاره نموده بدون احتساب قیمت زمین و هزینه های محوطه سازی است که قطعا با این شرایط قیمت هر واحد مسکونی طرح ملی مسکن در شهر پرند را به 600 میلیون تومان افزایش خواهد داد.

  • شروع ثبت نام طرح ملی مسکن 5 استان | پردیس حذف شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 666

به "واحدهای طرح ملی مسکن در پرند چند قیمت خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحدهای طرح ملی مسکن در پرند چند قیمت خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید