نقش وکیل یا موسسه در مهاجرت کانادا

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، اعتبار

موسسات مهاجرتی از وجود وکلای مهاجرتی بهره می برند. این وکلا که در دانشگاه حقوق بین الملل گذرانده اند و پروانه رسمی وکالت دارند، می توانند شما را از ابعاد و زوایا قانون مهاجرت آگاه سازند. رسمیت و اعتبار موسسه با تایید وزارت علوم معین می گردد و حتما باید قبل از مراجعه به یک موسسه از اعتبار آن مطمئن شوید. ریجکتی ویزا نه تنها حس سرخوردگی در شما ایجاد می نماید، بلکه برای اقدام های بعدی نیز شانس بسیار کمی به شما تعلق می گیرد.

نقش وکیل یا موسسه در مهاجرت کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا ارزان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

تجربه

جدا از داشتن مدرک تحصیلی، تجربه کاری نیز بسیار مهم است. بعضی موسسات فقط در زمینه یک یا چند کشور خاص کار می نمایند و بعضی از آن ها در خصوص یک سری کشور تجربه بیشتری دارند. این موارد را پس از اعتبار سنجی ضروری است در آنالیز خود لحاظ کنید. مهاجرت، کاری مهم و تغییری اساسی در زندگیست، در نتیجه برای حرکت به سمت آن باید با دقت عمل کرد.

به روز بودن اطلاعات نیز جدا از بحث اعتبار بین موسسه ها متفاوت است. هرچه وکیل با تجربه تری پرونده شما را در دست داشته باشد، شانس بیشتری برای قبولی ویزا خواهید دشت. جزییاتی در خصوص روال های کاری هست که این افراد به مرور زمان تسلط بیشتری بر آن می یابند.

بدون موسسه

آیا می توان بدون موسسه نیز برای مهاجرت اقدام کرد؟ بله! این گزینه همواره برای شما وجود دارد. شما می توانید همه یا بخشی از کار را خودتان انجام بدهید. اما ضروری است بدانید این فرایند پیچ و خم های زیادی دارد و کوچکترین اشتباه می تواند برای شما گران تمام گردد. اثبات توانایی ها، انگیزه ها و هویت شما به آفیسر های ویزا کاری ظریف و بسیار حساس است و احتیاجمند دقت ریزبینانه همراه اطلاع از قوانین می باشد. نقش موسسه ها و وکلا در مهاجرت برطرف این احتیاج است.

فریب نخورید

هیچ موسسه ای نخواهد توانست به شما تضمین 100درصد بدهد. بعضی از افراد سودجو اما با وعده هایی دروغین سعی در جذب افراد دارند. وکیل هرقدر که مجرب و توانا باشد، شانس بالایی برای قبول شدن ویزای شما فراهم خواهد نمود؛ اما همواره احتمال شکست وجود دارد. وعده هایی دیگر نیز از قبیل در کمترین زمان یا با کمترین هزینه نیز وعده های شک برانگیزی هستند و نباید به آن ها ساده نگاه کنیم. زیرا مهاجرت کاری زمان و همچنین هزینه بر است و این دو عامل روز به روز (به علت شرایط جهانی) سخت تر می گردد.

نقش خودتان را دست کم نگیرید!

سپردن کار به یک وکیل مهاجرت بهانه ای برای بی اطلاع بودن از جریان کار نیست. در واقع باید وکیل به عنوان کاتالیزور در نظر گرفت و با دقت مراحل کار را آنالیز کرد. زیرا در نهایت این شما هستید که مهاجرت می کنید. برای اطلاعات و مدارک ارائه شده نهایت دقت را به خرج دهید و از جزییات غافل نشوید. گاهی یک مهر یا یک امضای فراموش شده اعتبار یک مدرک را زیر سوال می برد.

هیچ کس مثل شما برای این پرونده دغدغه ندارد. حتی وکیل که به او پول می دهید. او فقط تا جایی از جهت را همراه شما خواهد بود، پس در هر زمینه نفر اول پرونده خود باشید و از اهمیت کار غافل نشوید.

مهاجرت خوب و قانونی

اگر سرمایه خوب، مهارت تخصصی، اپلای تحصیلی و یا یک اسپانسر در کشور مقصد برای کسب اقامت دارید، مهاجرت برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. برای مهاجرت قانونی ضروری است صلاحیت خود را به کشور مقصد و برای دریافت اقامت اثبات نمایید. این کار به سادگی گفتن نیست. تک تک جزییات کار، متون ارسال شده و فرم ها در شانس شما برای دریافت اقامت تاثیرگذار خواهد بود. وکیل مهاجرتی علاوه بر اطلاع قانونی، مراحل کار را در عمل دیده و ابعاد و زوایا آن را فهمیده است. شما با پیدا کردن یک موسسه معتبر که وکلای مجربی دارند شانس خود را برای دریافت ویزا تا حد ممکن افزایش دهید. خبرنگاران یکی از این موسسات می باشد.

منبع: اینترنت
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1116

به "نقش وکیل یا موسسه در مهاجرت کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش وکیل یا موسسه در مهاجرت کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید