مدیرعامل کارخانه نقش دنیا اصفهان بازداشت شد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، رئیس کل دادگستری استان اصفهان از بازداشت مدیرعامل کارخانه فراوری قند نقش دنیا اصفهان به اتهام اخلال در نظام مالی اطلاع داد.

مدیرعامل کارخانه نقش دنیا اصفهان بازداشت شد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا حبیبی گفت: با کوشش و اقدام سریع و به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مدیرعامل کارخانه قند نقش دنیا اصفهان و دو تن از همکاران وی که به طور گسترده اقدام به عرضه و توزیع خارج از شبکه شکر می کردند، شناسایی شده و با صدور قرار قانونی توسط بازپرس رسیدگی کننده بازداشت و روانه زندان شدند.

وی اضافه نمود: بر اساس تحقیقات اولیه به عمل آمده معین شده که این افراد در چند ماه ابتدایی امسال بیش از 4700 تن شکر را با قیمت بالغ بر 1600 تومان بیش از قیمت مصوب با سندسازی و بهره گیری از دلالان عرضه نموده و در مجموع مبلغی بیش از 76 میلیارد ریال به جیب زده اند.

عالی ترین مقام قوه قضاییه در استان اصفهان یکی از علل و عوامل افزایش قیمت شکر و بحران در بازار در چند ماه اخیر را اقداماتی از این دست دانست و اعلام کرد: در بازرسی به عمل آمده مقدار حدود 1000 تن شکر آماده توزیع خارج از شبکه نیز از انبار این متهمان کشف و ضبط شده است.

وی توضیح داد: متهمان این پرونده در حال حاضر در بازداشت موقت به سر برده و پرونده آن ها در شعبه ویژه رسیدگی به جرایم مالی دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان در حال رسیدگی است و پس از تکمیل تحقیقات در آینده نزدیک در دادگاه صالح محاکمه خواهند شد.

حبیبی در انتها به مخلان نظام مالی و امنیت هشدار داد: دستگاه قضایی با جدیت و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و همکاری ضابطان برخورد قاطع با مخلان در نظام مالی و نظم و امنیت جامعه را در دستور کار دارد و اشد مجازات های قانونی را برای ایشان اعمال خواهد نمود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 224

به "مدیرعامل کارخانه نقش دنیا اصفهان بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل کارخانه نقش دنیا اصفهان بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید