تقلب مقاطعه کار نظامی آمریکا در پروژه های آفریقا

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، یک مقاطعه کار ارتش آمریکا در کالیفرنیا به کنترل کیفی ساختگی در پروژه های ساختمانی در آفریقا متهم شده است.

تقلب مقاطعه کار نظامی آمریکا در پروژه های آفریقا

با تور افریقای جنوبی یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مقام های ایالت کالیفرنیا اظهار داشتند، میشلین پولوک، مقاطعه کار آمریکایی در حالی به تقلب کنترل کیفی پروژه های ساختمانی در آفریقا متهم شده که اقداماتش باعث شده تا بعضی از ساختمان هایی که وی مسئول نظارت بر آنها بوده از جمله یک آشیانه هواپیما فروبپاشد.

وی از سوی هیات منصفه عالی فدرال در کالیفرنیا با 98 مورد اتهام روبروست.

پولوک، افسر اجرایی دوور وانتاژ بود که در بازه زمانی 2011 تا 2018 برنده قراردادهای فرماندهی مهندسی تاسیسات نیروی دریایی و مهندسی ارتش و پروژه های بشردوستانه در آفریقا بوده است. این شرکت یک زایشگاه و یک مدرسه هم برای ناشنوایان در توگو تاسیس کرد.

این مقاطعه کار و سایرین در کمپانی مذکور به تایید طرح های کنترل کیفی ساختگی متهم شده اند که از جمله شامل موارد ذیل می گردد؛ ارائه رزومه کارمندان صوری، تایید مجوز کنترل کیفیت کاری که هرگز اجرا نشده، نتایج جعلی تست مقاومت بتن و ادعای برای ساخت و ساز که هرگز اجرا نشده یا اصلا مقررات در آنها رعایت نشده اند.

دفتر دادستانی آمریکا اظهار داشت: بسیاری از این سازه ها که توسط این کمپانی ساخته شده ضعیف هستند و چند مورد از آنها تخریب شدند که شامل یک آشیانه هواپیما در نیجر و یک مرکز آموزشی در سنگال می گردد. بسیاری دیگر از سازه های ساخت این کمپانی نیز ثبات لازم را ندارند. ارتش باید قرارداده های جدید ببندد، ساختمان های تخریب شده را بازسازی کند و ظرفیت عملیاتی را کاهش دهد.

پولوک در 22 سپتامبر در تفلیس، گرجستان دستگیر شد و در آن کشور در بازداشت و منتظر استرداد به آمریکاست.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1066

به "تقلب مقاطعه کار نظامی آمریکا در پروژه های آفریقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقلب مقاطعه کار نظامی آمریکا در پروژه های آفریقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید