تعبیر خواب قصاب و قصابی

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، با تعبیر خواب قصاب، تعبیر خواب قصابی، تعبیر خواب خریدن گوشت از قصابی، تعبیر خواب سلاخی کردن و تعبیر خواب بریدن گوشت همراه ما باشید.

تعبیر خواب قصاب و قصابی

سرویس سرگرمی - در کتاب فرهنگ تفسیر رویا، تونی کریسپ قصاب را نماد تصاویر زیر می داند:

شکلی از پرخاشگری را ابراز می نماید که یا به سمت دیگران و یا به سمت خودتان حواله می گردد. همچنین می تواند به بخش هایی از زندگی شما که دیگر مرده اند اما هنوز به عنوان تجربیاتی سودمند استفاده می شوند اشاره کند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب قصاب

معبرین غربی گویند:

  • دیدن قصاب در خواب نشانه های خوبی را به همراه نخواهد داشت. اگر در خواب خود قصابی را مشاهده کردید به این معنی است که احساسات خود را برای کسانی که مراقب شما هستند از بین خواهید برد.
  • این رؤیا می تواند بازتابی از افکار منفی و عدم رعایت اصول اخلاقی در زندگی بیداری باشد. این خواب به شما هشدار می دهد که در جهت غلط و نادرستی قدم برداشته و در سریع ترین زمان ممکن بایستی تغییری در جهت زندگی خود ایجاد کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: قصاب مظهر خون ریختن و تکه تکه کردن گوشت و شکستن استخوان است. به شنیدن نام قصاب به همان نحو که در نظر ما ساطور و چاقو لاشه های گوسفند و گاو تجسم می گردد در خواب نیز ذهن ما برای نشان دادن خون و مرگ و حوادثی که در مجموع می توانند علت یا معلول مرگ و خون و گوشت و استخوان بی جان باشند قصاب را شکل می بخشد. دیدن قصاب در خواب به هر صورت باشد خوب نیست.

محمدبن سیرین گوید: دیدن قصاب چون مجهول بود، دلیل بر ملک است. اگر در خواب بیند که قصابی در سرای او یا در کوچه او شد، دلیل است در آنجا کسی بمیرد. اگر بیند که قصابی می کرد و قصاب نبود، دلیل است کسی را بکشد یا مجروح کند و ملال بیند.

تعبیر خواب خریدن گوشت از قصابی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: خرید و فروش گوشت در خواب خوب نیست بخصوص اگر در خواب ببینید که از قصاب گوشت خریده اید و به خانه خویش می برید.

تعبیر خواب سلاخی کردن توسط قصاب

معبرین غربی گویند: اگر خواب هایی را در خصوص سلاخی کردن حیوانات به دست قصاب می بینید بیانگر این است که شما برای رسیدن به سودی بیشتر در حال از بین بردن دیگران هستید شاید در حال حاضر تصور کنید که به پیروزی رسیده اید ولی نتایج و عواقب آن را در آینده درک خواهید کرد.

تعبیر خواب بریدن گوشت

آنلی بیتون می گوید:

  • اگر قصابی را به هنگام ذبح گاو در خواب ببینید، نشانه آن است که بیماری کشنده ای در کمین یکی از افراد خانواده شماست.
  • اگر خواب ببینید قصابی مشغول بریدن گوشت است، نشانه آن است که دیگران شما را زیر نظر گرفته اند، بنابر این در هنگام نوشتن نامه و اسناد هشیار باشید.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

weknowyourdreams.com

منبع: setare.com
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1135

به "تعبیر خواب قصاب و قصابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب قصاب و قصابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید