ترامپ شروع فرایند انتقال قدرت به بایدن را تأیید کرد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، خبرنگاران : رئیس جمهور فعلی آمریکا توضیح داد که فرایند انتقال قدرت به جو بایدن را شروع نموده است.

ترامپ شروع فرایند انتقال قدرت به بایدن را تأیید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، رسانه های آمریکا بامداد سه شنبه گزارش دادند سازمان خدمات عمومی آمریکا به جو بایدن اطلاع داده که آماده پیشبرد فرایند انتقال قدرت است.

سازمان خدمات عمومی آمریکا در نامه ای که به رویت ای بی سی نیوز رسیده به تیم بایدن گفته که به نظر می رسد که او در انتخابات برنده شده است. امیل مورفی رئیس این سازمان به بایدن گفته می تواند فرایند انتقال قدرت را شروع کند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که تا کنون از اذعان به شکست در انتخابات خودداری نموده باز هم به شکست اذعان نکرد اما شروع فرایند انتقال قدرت را تأیید کرد.

او در توئیتر نوشت: می خواهم از امیلی مورفی، رئیس سازمان خدمات عمومی به خاطر فداکاری سرسختانه و وفاداری اش به کشورمان تشکر کنم. او مورد آزار، تهدید و سوءاستفاده قرار گرفته است و من نمی خواهم شاهد وقوع این اتفاقات برای او، خانواده اش و کارکنان سازمان خدمات عمومی باشم. پفراینده ما با قدرت ادامه دارد و ما این مبارزه خوب را ادامه می دهیم و معتقدم که پیروز می شویم. با وجود این، من در راستای منافع کشورم، توصیه نموده ام که امیلی و تیم او کارهای لازم در مورد پروتکل های اولیه را انجام دهند و به تیم خودم هم گفته ام همین کار را انجام دهند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1192

به "ترامپ شروع فرایند انتقال قدرت به بایدن را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ شروع فرایند انتقال قدرت به بایدن را تأیید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید