استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی یک اتفاق خوشایند است ، حمایت از فعالان گردشگری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت و هدفمند

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی یک اتفاق خوشایند است که مورد حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی یک اتفاق خوشایند است ، حمایت از فعالان گردشگری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت و هدفمند

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 25 بهمن 97 در بازدید از بخش های مختلف دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در گفت و گو با خبرنگاران با بیان این مطلب اضافه نمود: علاوه بر هتل ها، بعضی از سازندگان برج ها و واحدهای مسکونی نیز برای استفاده از صنایع دستی در تجهیز این بناها اقبال و آمادگی دارند که این موضوع نیز یک اتفاق خوشایند است.

او با بیان این که استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی و نیز در تجهیز برج ها و واحدهای مسکونی سرعت خوبی یافته است اضافه نمود: در سفر به مناطق مختلف و در بازدید از تاسیسات گردشگری شاهد این موضوع هستم.

معاون رئیس جمهوری در ادامه به حمایت های دولت و مجلس از صنعت گردشگری اشاره نمود و اضافه نمود: خوشبختانه شاهد حمایت های بسیار خوب دولت تدبیر و امید و نیز توجه مجلس به حوزه گردشگری هستیم.

او اضافه نمود: اعطای تسهیلات ارزان قیمت و هدفمند یکی از مهمترین حمایت هایی است که دولت محترم از فعالان صنعت گردشگری دارد.

معاون رئیس جمهوری توضیح داد: صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال نقش مهمی ایفا می نماید، در این صنعت با کمترین هزینه می توان شغل ایجاد کرد.

مونسان گفت: در حال حاضر حدود 2 هزار پروژه در حوزه گردشگری با حجم سرمایه گذاری 120 هزار میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در کشور در حال انجام است و این موضوع نشان دهنده توسعه و رونق صنعت گردشگری در کشور است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 252

به "استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی یک اتفاق خوشایند است ، حمایت از فعالان گردشگری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت و هدفمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از صنایع دستی در تجهیزات هتلی یک اتفاق خوشایند است ، حمایت از فعالان گردشگری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت و هدفمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید