اساسنامه منازل مسکونی مهر در پردیس ابلاغ شد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، تهران (پانا) - شرکت عمران شهر جدید پردیس با هدف کاهش پرونده های قضایی در شهرهای جدید اساسنامه منازل مسکونی مهر را ابلاغ کرد.

اساسنامه منازل مسکونی مهر در پردیس ابلاغ شد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش شرکت عمران شهر جدید پردیس، پس از برگزاری جلسات متعدد و پیرو پیگیری معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران و دادستان شهرستان پردیس از تاریخ 6 اسفندماه 99، اساسنامه منازل مسکونی مهر در شهر جدید پردیس به تمام مدیران بلوک های فازهای 11، 9 قدیم، 5 و 9 جدید، 8، 5 و 3 ابلاغ کرد.

این اساسنامه بر اساس قانون تملک آپارتمان ها تهیه و در مورد کلیت ساختمان از جمله اداره آن و نحوه حل و اختلاف ساکنین، مالکین و اعضای هیات مدیره به وسیله داوری تصمیم گیری و مشخص تکلیف شده است.

با اعلام مهدی راهنمایی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، با ابلاغ این اساسنامه بسیاری از اختلافات به حداقل خواهد رسید و شاهد کم شدن تشکیل پرونده های حقوقی مربوط به ساکنین مساکن مهر در محاکم قضایی خواهیم بود.

وی اضافه کرد: این اتفاق برای اولین بار در شهرهای جدید در شهر جدید پردیس افتاده است و با این اساسنامه امیدواریم ساکنان بتوانند در فضایی قانونمند، زندگی خوب و راحتی داشته باشند.

در این ابلاغیه به تمام مدیران بلوک های مسکن های مهر، آمده است: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس در مورد تدوین اساسنامه مساکن مهر، به پیوست تصویر اساسنامه ساختمان بلوک هایی مساکن مهر فازهای 11، 9 قدیم، 5 و 9 جدید، 8، 5 و 3 در 78 ماده وفق قانون تملک آپارتمان ها و آیین نامه اجرایی آن تدوین و تایید شده از سوی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران، دادستان شهرستان عمومی و انقلاب و ریاست دادگستری شهرستان پردیس و شرکت عمران پردیس جهت اطلاع و اقدام وفق مواد اساسنامه تدوینی ارسال می گردد.

در این ابلاغیه تاکید شده است: اداره ساختمان و مرجع حل و فصل تمام اختلافات میان مالکان، ساکنان و اعضای هیات مدیره در مورد امورات مربوط به ساختمان طبق اساسنامه ارسالی رسیدگی گردد و در صورت عدم اقدام وفق اساسنامه تدوین شده، تمام مسوولیت های جزایی و مدنی ساختمان به عهده مدیر بلوک و اعضای هیات مدیره است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1357

به "اساسنامه منازل مسکونی مهر در پردیس ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اساسنامه منازل مسکونی مهر در پردیس ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید