اتصال بیمه های تکمیلی به سامانه نسخه نویسی الکترونیک طی روزهای آینده

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی درباره مسائل بیمه شدگان با بیمه های تکمیلی پس از توقف صدور دفترچه های بیمه کاغذی درمان و نسخه نویسی الکترونیک گفت: با تمام بیمه های تکمیلی هماهنگی لازم اجرا شده و ظرف چند روز آینده به سامانه ما متصل می شوند.

اتصال بیمه های تکمیلی به سامانه نسخه نویسی الکترونیک طی روزهای آینده

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، دکتر شهرام غفاری با اشاره به طرح توقف صدور دفترچه های بیمه درمان سازمان تامین اجتماعی که از ابتدای اسفند ماه به اجرا درآمد ه و عدم پذیرش بیماران بدون دفترچه که مسائلی را برای بعضی بیمه شدگان ایجاد نموده است اظهار کرد: هنوز در ابتدای اجرای طرح قرار داریم و مطمئن هستم مسائل به تدریج حل می شوند.

وی اضافه نمود: اگر بیمه شده ای هنوز کارت ملی در دست نداشته باشد و یا کارت ملی جدید برایش صادر نشده باشد می تواند با شناسنامه هم به مراکز درمانی مراجعه کند. علاوه بر این خواهش کردیم مردم جلد دفترچه شان را دور نیندازند و آن را ارائه دهند که قابل قبول است زیرا سریال بیمه و کد ملی در آن درج شده است.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اگر مسئله ای پیش آمد بیمه شدگان حتما مورد را به وسیله سامانه تلفنی 1420 اطلاع دهند و یا در بیمارستان ها به ناظران ما مراجعه نمایند.

وی درباره مسائل بیمه شدگان با بیمه های تکمیلی نیز گفت: با تمام بیمه های تکمیلی هماهنگی لازم اجرا شده و ظرف چند روز آینده به سامانه ما متصل می شوند.

غفاری ادامه داد: اتفاق خوبی که می افتد این است که دیگر نیازی به مراجعه به بیمه تکمیلی نیست و یکی از مسائل مردم که مراجعه به بیمه تکمیلی بود نیز حل می گردد و بیمه های تکمیلی می توانند به صورت آنلاین سابقه بیمار را رویت نمایند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1381

به "اتصال بیمه های تکمیلی به سامانه نسخه نویسی الکترونیک طی روزهای آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتصال بیمه های تکمیلی به سامانه نسخه نویسی الکترونیک طی روزهای آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید