یونایتد و شبی که انواع و اقسام رکوردهای منفی در تقابل با تاتنهام رقم خورد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، خبرگزاری خبرنگاران- اوله گونار سولسشر مربی تیمی بود که یکی از بدترین نتایج تاریخ منچستریونایتد را رقم زد.

یونایتد و شبی که انواع و اقسام رکوردهای منفی در تقابل با تاتنهام رقم خورد

به گزارش خبرنگاران، انواع و اقسام رکوردهای منفی در تقابل با اسپرز رقم خورد، تا هواداران یونایتد نگران تر از همیشه، شاهد عملکرد تیم محبوبشان باشند. تاتنهام پیروز شد در یک دیدار کاملاً برتر با نتیجه 6-1 از سد منچستریونایتد عبور کرد، تا یکی از سنگین ترین شکست های شیاطین سرخ در تاریخ لیگ برتر انگلیس رقم خورد.

شکست 6-1 منچستریونایتد مقابل تاتنهام هاتسپر، سنگین ترین شکست منچستریونایتد در تاریخ لیگ برتر انگلیس بود. این تیم برای چهارمین بار در لیگ برتر انگلیس با اختلاف 5 گل شکست می خورد و این شکست نیز در کارنامه این باشگاه به عنوان سنگین ترین شکست تاریخشان در لیگ برتر ثبت می شود. منچستریونایتد برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر انگلیس و پنجمین بار در تاریخ باشگاه دو دیدار ابتدایی خانگی اش در مسابقات لیگ را با شکست به اتمام می رساند. آخرین بار در سال 1986 و تحت هدایت روی اتکینسون این موضوع رخ داده بود.

منچستریونایتد برای سومین بار در تاریخ لیگ برتر انگلیس، در یک مسابقه 6 گل دریافت می کند. 1996 مقابل ساوتهمپتون، 2011 مقابل منچسترسیتی و 2020 مقابل تاتنهام. منچستریونایتد برای دومین بار در تاریخ باشگاه، 10 گل در سه دیدار ابتدایی اش در لیگ دریافت می کند. تاتنهام اولین تیم از نوامبر 1957 است که در نیمه اول یک مسابقه لیگ در استادیوم اولدترافورد پیروز می شود چهار گل به ثمر رساند. آخرین بار نیز خود تاتنهام در جریان برد 4-3 مقابل منچستریونایتد پیروز به این کار شده بود.

منچستریونایتد برای اولین بار از 2 می 1990، چهار گل در نیمه اول یک مسابقه لیگ دریافت می کند. ناتینگهام فارست در جریان برد 4-0 خانگی آخرین تیمی بود که چنین کاری کرده بود. ژوزه مورینیو با بهترین برد یک مربی مقابل تیم سابقش در لیگ برتر انگلیس مساوی کرد. ژوزه مورینیو پیروز شد منچستریونایتد را با نتیجه 6-1 شکست دهد و پیش از این برندان راجرز در فوریه 2013 با لیورپول پیروز شده بود سوانزی را 5-0 از پیش رو بردارد.

تعداد گل های سون هیونگ مین در فصل جاری لیگ برتر انگلیس به عدد 6 رسید. سون هیونگ مین در چهار بازی اش در تمامی رقابت های فصل جاری آمار 7 گل و 3 پاس گل را به نام خود ثبت کرده است. تعداد پاس گل های هری کین در فصل جاری لیگ برتر انگلیس به عدد 6 رسید. هری کین با ثبت 3 گل و 6 پاس گل، در 9 گل تیمش در فصل جاری لیگ برتر انگلیس تاثیرگذار بوده است. تنها تیری آنری مهاجم آرسنال در فصل 2003/04 با تاثیرگذاری بر روی 10 گل تیمش در 4 هفته ابتدایی، عملکرد بهتری نسبت به هری کین در فصل جاری به جای گذاشته است.

زوج هری کین و سون هیونگ مین با همکاری هم 26 گل در لیگ برتر انگلیس به ثبت رسانده اند. این زوج پنجمین زوج پیروز تاریخ لیگ برتر است. اخراج دقیقه 28 آنتونی مارسیال، به سریع ترین اخراج یک بازیکن منچستریونایتد در استادیوم اولدترافورد در مسابقات لیگ برتر انگلیس تبدیل شد.

تاتنهام در یک دیدار کاملاً برتر با نتیجه 6-1 از سد منچستریونایتد در استادیوم اولدترافورد عبور کرد، تا سنگین ترین شکست شیاطین سرخ در لیگ برتر انگلیس رقم خورد. به نقل از اسکای، شکست 6-1 منچستریونایتد مقابل تاتنهام هاتسپر، سنگین ترین شکست منچستریونایتد در تاریخ لیگ برتر انگلیس بود. این تیم برای چهارمین بار در لیگ برتر انگلیس با اختلاف 5 گل شکست می خورد و این شکست نیز در کارنامه این باشگاه به عنوان سنگین ترین شکست تاریخشان در لیگ برتر ثبت می شود. منچستریونایتد برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر انگلیس و پنجمین بار در تاریخ باشگاه دو دیدار ابتدایی خانگی اش در مسابقات لیگ را با شکست به اتمام می رساند. آخرین بار در سال 1986 و تحت هدایت روی اتکینسون این موضوع رخ داده بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1099

به "یونایتد و شبی که انواع و اقسام رکوردهای منفی در تقابل با تاتنهام رقم خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونایتد و شبی که انواع و اقسام رکوردهای منفی در تقابل با تاتنهام رقم خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید