گرشاسبی: تا دقیقه 90 برای تقویت فولاد کوشش می کنیم، مدیرعاملی من در پرسپولیس شایعه است

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان وعده داد تا آخرین لحظه مهلت جابجایی برای تقویت این تیم کوشش خواهد نمود.

گرشاسبی: تا دقیقه 90 برای تقویت فولاد کوشش می کنیم، مدیرعاملی من در پرسپولیس شایعه است

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا گرشاسبی ابتدا درباره شرایط تیم فولاد خوزستان در رقابت های لیگ برتر و تقویت این تیم گفت: همانگونه که اطلاع دارید و طرفداران عزیز فولاد خوزستان هم می دانند ما در شرایطی آمدیم که پنجره نقل و انتقالاتی بسته بود و تعدادی بازیکن از تیم جدا شده بودند. خدای ننموده دنبال بهانه نیستیم و این موضوعی است که همه می دانند. با این حال از زمانی که آمدیم سعی کردیم بازیکنی جدا نگردد و پیروز شدیم بازیکنانی که قرارداد نداشتند را تمدید کنیم.

وی افزود: در بحث تقویت تیم اما پنجره بسته بود و اینکه می گویند مثلا فلان باشگاه بازیکن گرفته خب تکلیف آنها معین بود و بدون هیچ محدودیتی با بازیکنان مد نظرشان مذاکره نموده اند و قرارداد بستند. ما آبروی خودمان هم در میان است و اینگونه نیست که نشسته باشیم و کاری نکنیم. طرفداران عزیز قطعا می دانند اما هستند عده ای که تعداد آنها به انگشتان یک دست هم نمی رسد و دنبال بر هم زدن آرامش تیم هستند و می گویند چطور استقلال و بقیه تیم ها خارجی می گیرند اینجا باید بگویم که ما سهمیه خارجی غیر آسیایی را گرفتیم و این سهمیه پر هست. بازیکنانی که بودند را تمدید کردیم. در بحث تقویت تیم در دو پست مهاجم و دروازه بان گزینه هایی داشتیم و با آنها صحبت کردیم و توافقات انجام شد و حتی این توافقات داخلی هم موجود هست اما قرار بر این شد که این گزینه ها با باشگاه هایشان توافق نمایند و خودشان رضایت نامه بگیرند.

گرشاسبی ادامه داد: به هر حال هنوز فرصت هست و ما هم بیکار ننشسته ایم چرا که باز هم می گویم آبروی خودمان وسط است و تا دقیقه 90تلاش می کنیم که تیم را تقویت کنیم. تیم ها به راحتی بازیکنان شاخص خود را از دست نمی دهند و ما هم نمی خواهیم بازیکنی بگیریم که به کار فولاد نیاید.

حمیدرضا گرشاسبی درباره شایعه بازگشتش به مدیریت پرسپولیس مطرح کرد: همانگونه که میگویید شایعات هست و حرف و حدیث در این مورد هست و از آنجایی که طرفداران پرسپولیس همواره به من لطف داشتند و دارند نمی خواهم صحبتی انجام دهم که با احساسات آنها بازی گردد. ما در خدمت باشگاه فولاد خوزستان و طرفداران عزیز فولاد هستیم و اگر قرار باشد جابجایی انجام گردد از جای دیگر تصمیم می گیرند و زمانی که جابجایی صورت بگیرد می گردد درباره آن صحبت کرد و چنین اتفاقی نیفتاده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره بحث تبلیغات محیطی بازی های لیگ برتر و واگذاری آن به یک باشگاه توضیح داد: جلساتی صورت گرفت و مطالبی بیان شد اما در کل ما یا سازمان لیگ را به عنوان مجری تبلیغات محیطی و متولی برگزاری بازی ها قبول داریم یا نداریم و از این دو حالت خارج نیست.

گرشاسبی افزود: قبلا و در زمان آقای بهاروند قراردادی به ارزش 100 میلیارد تومان برای تبلیغات محیطی بسته شد اما بعد معلوم نشد که چه اتفاقاتی افتاد که نصف آن پرداخت نشد. کارگزار ابتدا با خنده و روی خوش می آید و تبلیغات محیطی را در اختیار می گیرد اما موقع پرداخت که می گردد کار به شکایت و شکایت کشی می رسد و نهایتاً باشگاه ها آسیب می بینند. بنابراین باید یک کارگروهی وارد گردد و تضامین محکمی گرفته گردد که کارگزاری که با او قرارداد منعقد می گردد، قرارداد مربوطه را اجرایی کند.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان راجع به این موضوع که باشگاه استقلال و کارگزار این باشگاه دنبال گرفتن تبلیغات محیطی است، گفت: برگزاری بازی ها، اعزام تیم ها، میزبانی ها، توپ های مسابقات، شرکت در رقابت های آسیایی و... هزینه های زیادی دارد. ابتدای مسابقات 5 درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی به سازمان لیگ می رسد اما دیگر متولی برگزاری مسابقات سازمان لیگ است و میدانیم که بازی ها برگزار می گردد. اگر تبلیغات محیطی به این شکل واگذار گردد باشگاه هایی که طرفدار ندارند یا کم دارند به مشکل می خورند و منحل می شوند. جلسه ای برگزار گشت و موضوعی که ما روی آن تاکید داشتیم این است که اگر یک باشگاه متولی این امر باشد و حساب آن باشگاه به هر دلیلی مسدود گردد تکلیف بقیه چه خواهد شد؟ نهایتا قرار شد کارگروهی تشکیل گردد و مدیرعامل یکی از باشگاه ها به عنوان نماینده در این کارگروه حضور داشته باشد تا بحث تبلیغات محیطی به نتیجه برسد و معین گردد.

گرشاسبی در پایان در پاسخ به اینکه مدیرعامل کدام باشگاه به عنوان نماینده باشگاه ها حضور خواهد داشت، گفت: با نظر دوستان قرار شد بنده به عنوان نماینده باشگاه ها در این موضوع حضور داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1747

به "گرشاسبی: تا دقیقه 90 برای تقویت فولاد کوشش می کنیم، مدیرعاملی من در پرسپولیس شایعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: تا دقیقه 90 برای تقویت فولاد کوشش می کنیم، مدیرعاملی من در پرسپولیس شایعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید