کدام یک از شهرهای آمریکا بهترین تاکوها را دارند؟

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، در کشور آمریکا، چهارم اکتبر روز ملی تاکو است. بیشتر مردم هم این روز را در شهرهای مختلف با خوردن تاکو جشن می گیرند.

کدام یک از شهرهای آمریکا بهترین تاکوها را دارند؟

روز چهارم اکتبر در کشور آمریکا به عنوان روز ملی تاکو (غذای مکزیکی) نام گذاری شده است. به همین دلیل بیشتر مردم آمریکا در این روز تاکو می خورند. برخی از مردم تاکو را در خانه هایشان درست می کنند و برخی دیگر هم ترجیح می دهند به رستوران های مخصوص طبخ تاکو بروند.

جالب اینکه سال گذشته، آمریکایی ها در همین روز حدود 4.5 میلیارد عدد تاکو خوردند. با توجه به این رقم می توان تصور کرد که رستوران ها در چهارم اکتبر با چه حجم عظیمی از تقاضا روبرو می شوند.

حالا بگذارید شما را با 25 شهر برتر آمریکا برای صرف تاکو آشنا کنیم.

آستین، تگزاس

شهر آستین در استان تگزاس را به عنوان خانه اصلی تاکو می شناسند. شهری که در آن حتی برای وعده صبحانه هم تاکوی مخصوص و فوق العاده خوشمزه سرو می کنند. در آستین مکان ها و رستوران های بسیار معروفی وجود دارد که در آن ها علاوه بر طبخ تاکو، موزیک زنده هم پخش می شود. ازجمله این مکان ها می توان به کافه الدورادو (Eldorado Cafe) اشاره کرد که مردم می توانند در آن تاکوی دلخواه شان را خودشان درست کنند و از خوردنش لذت ببرند.

میامی، فلوریدا

شهر میامی در مرکز استان فلوریدا، مرکز غذاهای بی نظیر مکزیکی، ازجمله تاکو است. هر زمان در شهر میامی هوس تاکو کردید، به سمت ساحل بروید و در امتداد آن قدم بزنید. این بخش از شهر میامی مملو از رستوران ها و دکه های تاکوفروشی است و شما می توانید در کنار آن ها بنشینید و ضمن میل کردن تاکوهای خوشمزه، از تماشای چشم انداز ها زیبا هم استفاده کنید.

نیویورک، نیویورک

طبق گزارش مرکز (WalletHub)، نیویورک بیشترین تعداد رستوران ها را به ازای هر نفر در خود جای داده است. به همین دلیل هیچ تعجبی ندارد که نام نیویورک هم در لیست بهترین شهرهای صرف تاکو قرار بگیرد. افرادی که برای صرف تاکو به شهر نیویورک می آیند، گزینه های فراوانی پیش رویشان قرار می گیرد. از ماشین های تاکوفروشی گرفته تا رستوران هایی که تاکوهای مخصوص و فوق العاده خوشمزه می پزند.

سن آنتونیو، تگزاس

گردشگران در شهر سن آنتونیو می توانند ضمن بازدید از منطقه ها تفریحی و دیدنی این شهر، خودشان را سرگرم کنند و از وقت گذرانی در سن آنتونیو لذت ببرند؛ اما بدون شک هیچ گردشگری نمی تواند بدون خوردن تاکوهای خوشمزه، این شهر زیبا را ترک کند. برای خوردن تاکو در شهر سن آنتونیو باید به سمت پارک مشهور این شهر یعنی ریور واک (River Walk) بروید تا بتوانید، بهترین تاکوی عمرتان را میل بفرمایید.

لس آنجلس، کالیفرنیا

مانند شهر نیویورک، لس آنجلس را هم می توان به عنوان یک مکان عالی برای خوردن تاکو در نظر گرفت. گوشه و کنار شهر لس آنجلس مملو از دکه های تاکوفروشی است که البته تاکوهای بسیار خوشمزه و خوش طعمی هم در آن ها طبخ می شود. اگر عاشق خوردن تاکو هستید به لس آنجلس بروید تا با طعم های نو و بی نظیر تاکو آشنا شوید.

فینیکس، آریزونا

از مرکز فینیکس تا شهر قدیمی اسکاتس دیل، یعنی مرکز استان آریزونا و منطقه ها اطراف آن را می توان به عنوان یکی از بهترین مکان های آمریکا برای عاشقان تاکو نام گذاری کرد. تمام گردشگرانی که به فینیکس می آیند، حتما از خوردن تاکوهای خوشمزه در این شهر لذت می برند. چون در فینیکس شما با تاکوفروشی هایی روبرو می شوید که در آن ها تاکوهای بی نظیری با ادغام طعم های سنتی و مدرن طبخ می شود. ترکیبی که شاید هیچ وقت به فکر تان خطور نکند.

سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

گردشگران می توانند تقریبا در هر نقطه از شهر سان فرانسیسکو، یک تاکوفروشی عالی پیدا کنند؛ اما بدون شک لا تاکوریا (La Taqueria) بهترین رستورانی است که می توانید در آن تاکوهای خوشمزه میل کنید.

هیوستون، تگزاس

در تمام طول سال، تاکوهای خوشمزه، تازه و خوش طعم شهر هوستون، منتظر ورود گردشگران هستند. در شهر هیوستون، رستوران هوگو (Hugo) از سایر تاکوفروشی ها مشهورتر است؛ چون در این رستوران تاکوهای مخصوصی با گوشت خرچنگ پخته می شود که نظیر آن را نمی توانید در هیچ جای دیگری پیدا کنید.

ایلینویز، شیکاگو

اگر به شیکاگو بروید و برای صرف تاکو، سری به رستوران تیو لوئیس (Tio Luis Tacos) نزنید، حتما پشیمان می شوید. چون در این رستوران تاکوهای بی نظیری طبخ می شود که مواد آن ها را گوشت، برنج مکزیکی و لوبیای پخته شده تشکیل می دهند. همچنین نان مخصوص این تاکوها را هم با ذرت نرم و تازه می پزند. تمام این مواد در کنار هم طعمی بهشتی را به تاکو می بخشند.

سن دیگو، کالیفرنیا

هنوز هیچ کس نمی داند که از بین آب وهوای بی نظیر، چشم انداز ها دیدنی یا حتی آفتاب تابان سن دیگو، کدام یک باعث می شود که طعم تاکوها در این شهر تا این میزان عالی باشد. برای صرف تاکو در سن دیگو، گزینه های فراوانی دارید؛ مثل رستوران لا پوئرتا (La Puerta) که هفت روز هفته تا ساعت 2 بامداد باز است.

دنور، کلرادو

احتمالا پیدا کردن یک تاکوفروشی در شهر دنور استان کلرادو، آسان ترین کار دنیا است. در کلرادو شما در سرتاسر شهر تاکوفروشی می بینید.

لانگ بیچ، کالیفرنیا

اگر دوست دارید در محیطی زیبا با چشم اندازای ساحلی تاکو میل کنید، لانگ بیچ در کالیفرنیا یک انتخاب ایدئال برای شما خواهد بود. در منوی تمام رستوران های لانگ بیچ حداقل چند نمونه تاکوی خوشمزه وجود دارد. به همین دلیل برای پیدا کردن تاکوی موردعلاقه تان کار سختی نخواهید داشت.

دالاس، تگزاس

عاشقان تاکو در شهر دالاس و منطقه فورت وورث می توانند همواره و در هر زمان از شبانه روز تاکوی خوشمزه میل کنند. چون در تمام منطقه ها شهر دکه های تاکوفروشی تا نیمه های شب مشغول سرویس دهی به مشتریان هستند. علاوه بر این در پمپ بنزین فیول سیتی (Fuel City) هم رستورانی وجود دارد که در تمام ساعات روز تاکو سرو می کند.

ساکرامنتو، کالیفرنیا

زمانی که پای خوردن تاکو در میان باشد، در ساکرامنتو خواب به چشم هیچ کس نمی آید. در مرکز کالیفرنیا رستوران های مختلفی وجود دارند که تاکوهای بی نظیری را سرو می کنند؛ اما در میان تمام آن ها رستوران جیم بوی (Jimboy) با نمای بیرونی سنگی اش، از همه رستوران ها معروف تر است.

لاس وگاس، نوادا

هیچ شکی نیست که شهر لاس وگاس به خوبی می داند که چطور باید مردم را سرگرم کرد. ولی تاکو در اینجا هم از محبوبیت خاصی برخوردار است. اگر شما در هتل بین المللی ام جی ام (MGM Resort International) اقامت داشته باشید، برای میل کردن یک تاکوی بی نظیر، هیچ نیازی به ترک هتل نخواهید داشت.

سن خوزه، کالیفرنیا

خیلی از افراد، سن خوزه و سیلیکون ولی (Silicon Valley) را با تاکوهایش می شناسند. به همین دلیل می توان نام سن خوزه را هم در لیست 25 شهر برتر آمریکا برای صرف تاکو قرار داد.

اوکلند، کالیفرنیا

مثل شهر سان فرانسیسکو، در سرتاسر اوکلند هم می توان رستوران هایی را پیدا کرد که همواره تاکو سرو می کنند. ازجمله معروف ترین این تاکوفروشی ها باید به تاکو پنزن (Taco Panzon) اشاره کنیم که بهترین تاکوهای ساحل غربی آمریکا را می پزد.

توسان، آریزونا

اگر از خوردن تاکوهای شهر فینیکس راضی نبودید، سریعا به توسان در استان آریزونا بروید تا بتوانید یک تاکوی بی نظیر را میل کنید. رستوران لوس تاکو اپسن (Los Tacos Apson) بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، بالأخص اگر خیلی گرسنه باشید.

ال پاسو، تگزاس

ال پاسو، مقر اصلی رستوران های زنجیره ای مکزیکی چیکو (Chico) است که تاکوهای بی نظیری را سرو می کند. البته تاکوهای خوش طعم رستوران تاکوهولیکس (Tacoholics) هم ارزش امتحان کردن را دارند.

سیاتل، واشینگتن

عاشقان تاکو در منطقه شمال غربی اقیانوس آرام، نمی توانند برای خوردن تاکو جایی بهتر از سیاتل را پیدا کنند. چون برخی از رستوران های این شهر تاکو را در نان های ذرت خانگی سرو می کنند.

کانزاس، میسوری

آیا در کانزاس در پی یک تاکوی خوشمزه و باب میل تان هستید؟ پس به سمت منطقه ریور مارکت (River Market) بروید تا به رستوران تاکو کمپانی (Taco Company) برسید. در این رستوران همه نوع تاکویی وجود دارد و حتی می توانید مواد تشکیل دهنده تاکو را خودتان انتخاب کنید.

نشویل، تنسی

نشویل در استان تنسی شاید مشهورترین شهر تاکو نباشد، ولی مردم این شهر عاشق تاکو هستند. درواقع اگر در این شهر روی تابلوی رستورانی نوشته شود تاکو، حتما مردم برای خوردن تاکو به آنجا سر می زنند.

فرسنو، کالیفرنیا

فرسنو یکی دیگر از شهرهای ساحل غربی آمریکا است که رستوران های آن تاکوهای فوق العاده ای را می پزند. رستوران های روبیو کاستال گریل (Rubios Coastal Grill) و دون په په تاکوریا (Don pepe Taqueria) بهترین مکان برای خوردن تاکو در این ناحیه هستند.

واشینگتن، واشینگتن دی سی

در مرکز آمریکا یعنی واشینگتن دی سی، تاکوهایی سرو می شود که طعم شان از تاکوهای ساحل شرقی هم بهتر است. نکته جالب دیگر اینکه شما در اینجا می توانید با هزینه بسیار اندک روزی سه وعده تاکو میل بفرمایید.

آتلانتا، جورجیا

در آتلانتا، هر نوع تاکویی که دوست داشته باشید، پیدا می شود. رستوران ال ری دل (El Rey del) در آتلانتا، تاکوهای بی نظیری را سرو می کند که طعم شان فراموش نشدنی است.

منبع: کجارو / travelpulse.com
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1879

به "کدام یک از شهرهای آمریکا بهترین تاکوها را دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام یک از شهرهای آمریکا بهترین تاکوها را دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید