نصف فحش هایی که در اینستاگرام می خورم به خاطر چهره ام است

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، سوسن پرور گفت: نصف فحش هایی که در کامنت های اینستاگرام می خورم به خاطر چهره ام است؛ به خاطر اینکه چرا عمل زیبایی نمی کنم. بعضی حتی می گفتند که من برای جراحی می خواهم به تایلند بروم اما این موضوع واقعا خنده دار است.

نصف فحش هایی که در اینستاگرام می خورم به خاطر چهره ام است

به گزارش گروه رسانه های عاشقان علم الکترونیک، سوسن پرور بازیگر تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با میزان گفت: این روزها مشغول ایفای نقش دریک نمایش با عنوان دپوتات به کارگردانی اتابک نادری هستم. این نمایش یک کار کمدی است که فضای کلاسیک دارد و درباره نماینده ای است که سعی می نماید به وعده هایی که به مردم داده عمل کند.

وی اضافه کرد: تا به حال 12 اجرا برای این نمایش داشته ایم و تا 30 اردیبهشت ماه اجرای آن در ایوان شمس ادامه دارد.

وی با اشاره به نبود امنیت شغلی در حرفه بازیگری اضافه کرد: امنیت شغلی در حرفه بازیگری وجود خارجی ندارد. اما بعضی از بیکاری هایی که در این دو سال اخیر گریبانگر بازیگران و هنرمندان ما شده، به دلیل شرایط نامساعد مالی بود. اما در نگاه دیگر علتش این است که هر فردی، در هر سن و موقعیتی می تواند بازیگر گردد. یعنی می خواهم بگویم که چیزی که سرجای خودش نیست. این در حالی است که ما هر ساله فارغ التحصیلانی در رشته بازیگری داریم که آنها باید وارد این حرفه شوند.

پرور ادامه داد: من فوق لیسانس رشته تئاتر دارم و از سال 72 مشغول این کار هستم. اما زمانی بازیگر شدم که در سریال بزنگاه عطاران در سن 34 سالگی به ایفای نقش پرداختم. به عبارتی از سن 19 سالگی تا 34 سالگی مسیری را طی کردم تا بازیگر شدم. اما الان به این گونه نیست. بعضی بازیگران را به یکباره از یک مهمانی یا کوچه و خیابان انتخاب می نمایند. جالبتر اینکه بعد از این اتفاق، آن فرد کارهای متعددی را تجربه می نماید و به سینما و تئاتر هم قدم می گذارد؛ اما پیشنهاد من به چنین فردی این است که حداقل به کلاس بازیگری برود.

بازیگر خانم و آقای سنگی با اشاره به جراحی های زیبایی که بعضی بازیگران انجام می دهند، توضیح داد: زیبایی می تواند بخشی از بازیگری باشد.از نگاه من در کار بازی 40 درصد زیبایی و بقیه توانایی افراد مهم است؛ زمانی جراحی زیبایی تنها به عمل بینی منحصر می شد اما حالا آن قدر جراحی های متعددی وجود دارد که یک فرد نمی تواند ری اکشنی بر روی چهره خود داشته باشد. جالب است این را هم به شما بگویم نصف فحش های کامنت های اینستاگرامم می خورم به خاطر چهره ام است، به خاطر اینکه چرا عمل زیبایی نمی کنم. بعضی حتی می گفتند که من برای جراحی می خواهم به تایلند بروم، اما این موضوع واقعا خنده دار است.

بازیگر بزنگاه ادامه داد: خدا را شاکرم که چهار ستون بدنم سالم است. زیرا من صفت زشتی و زیبایی را مربوط به چهره نمی دانم، چون فکر می کنم این موارد چیزهایی نیستند که یک فرد بتواند با دست کسب کند. از کسانی که در اینستاگرام به من فحش می دهند عذر خواهی می کنم و باید بگویم که من این چهره را دوست دارم و هیچ گاه حاضر به تغییر آن نیستم .

وی خاطر نشان کرد: در خاتمه می خواهم از همه دعوت کنم که به تماشای دپوتات بنشینند، زیرا لحظات خوشی را تجربه خواهند کرد.

عاشقان علم الکترونیک: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 479

به "نصف فحش هایی که در اینستاگرام می خورم به خاطر چهره ام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصف فحش هایی که در اینستاگرام می خورم به خاطر چهره ام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید