شیوه عجیب دعوت مهمانان به جشن عروسی، هدیه گران قیمت بیاورید شام لاکچری بخورید

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، ماجرای دو تازه عروس که وعده های غذایی مهمانان را با توجه به ارزش هدیه انتخاب می نمایند، در فضای مجازی خبرساز شد.

شیوه عجیب دعوت مهمانان به جشن عروسی، هدیه گران قیمت بیاورید شام لاکچری بخورید

به گزارش خبرنگار، دو تازه عروس شیوه عجیبی را در دعوت میهمانان عروسیشان به کار بردند که واکنش های زیادی را در پی داشت. آن ها وعده های غذایی مختلف را بر اساس مبلغی که مهمانان برای هدیه خرج نموده اند، در نظر گرفتند. در کارت دعوت آمده بود که هر هدیه ای زیر 250 دلار هدیه عشق محسوب می گردد و مهمانان این گروه در پذیرایی مرغ یا ماهی می خورند.

هدیه های نقره ای که بین 250 تا 500 دلار هزینه می نمایند، می توانند بین استیک یا ماهی قزل آلا پخته شده یکی را انتخاب نمایند؛ و هدیه دهندگان طلایی که بین 500 تا 1000 دلار هزینه کردند، توانستند دم فیله و خرچنگ دریایی بخورند. در حالی که هدیه دهنده های پلاتین با صرف بیش از 1000 دلار می توانند خرچنگ تهیه نمایند و از یک نوشیدنی خاص لذت ببرند.

این روش ارائه وعده های غذایی موجی از نقدها را در شبکه های اجتماعی به وجود آورد و مفسران تاکید کردند که این هدیه از نظر ارزش اخلاقی است و نه از نظر مادی و ارزش گذاری غذایی و تقسیم گزینه های غذایی مهمانان از این طریق می تواند جشن عروسی را خراب نموده و باعث ایجاد ناراحتی گردد.

بعضی از مفسران در شبکه های اجتماعی گفته اند که او می تواند ماهی فیلو یا ماهی آزاد را فقط با پرداخت 20 دلار در خانه تهیه کند و به احتمال زیاد در مقایسه با چیزی که در عروسی ارائه شده است، از کیفیت یکسانی برخوردار است. به گزارش روزنامه انگلیسی، دیلی میل، دیگران تأیید کردند که در صورت دعوت به چنین عروسی، در آن عروسی شرکت نخواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1631

به "شیوه عجیب دعوت مهمانان به جشن عروسی، هدیه گران قیمت بیاورید شام لاکچری بخورید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه عجیب دعوت مهمانان به جشن عروسی، هدیه گران قیمت بیاورید شام لاکچری بخورید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید