راز جنگنده های آمریکایی در دست چین

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، خبرنگاران: چین با رونمایی از 2 جنگنده j20 و j31 مورد توجه کارشناسان نظامی نهاده شد و شباهت عجیب آن به فناوری جنگنده های آمریکایی برای بسیاری از خبرگان نظامی جای سوالات فراوانی را برجای گذاشت.

راز جنگنده های آمریکایی در دست چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش گروه رسانه ها خبرنگاران، اعتراض رسمی دادستان کل آمریکا به چین و اعلام نام چند تن از افسران چینی به جرم هک و سرقت اطلاعات نظامی حساس آمریکا در روزهای اخیر باعث شده تا خیابان داتونگ در شانگهای که بنظر آمریکاییها مقر یگان 61398 سایبری چین است، مورد توجه دنیا قرار بگیرد.

ساختمان سفید رنگ 12 طبقه خیابان داتونگ شانگهای که بنا به اعلام آمریکا مقر یگان سایبری چین موسوم به یگان 31698 است در زوهای اخیز به تنش زا ترین موضوع بین چین و آمریکا تبدیل شده است و بنا به اعلام دادستان کل آمریکا اطلاعات حساسی از مخفی ترین اسرار نظامی آمریکا را سرقت نموده است.

این موضوع زمانی مورد توجه عامه نهاده شد که چین با رونمایی از 2 جنگنده j20 و j31 مورد توجه کارشناسان نظامی نهاده شد و شباهت عجیب آن به فناوری جنگنده های آمریکایی برای بسیاری از خبرگان نظامی جای سوالات فراوانی را برجای گذاشت.

شاید نکته ای که در این جنگنده ها برای بسیاری از کارشناسان جالب باشد این است که چینی ها حتی تلاشی هم برای مخفی کردن این شباهت ها ننموده اند.

بازگشت به صفحه سایر رسانه ها

منبع: تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 437

به "راز جنگنده های آمریکایی در دست چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز جنگنده های آمریکایی در دست چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید