دستاوردهای انقلاب مستدل و باورپذیر ارائه گردد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک نجیب الله تاری بعدازظهر چهارشنبه در نشست هم اندیشی دبیرخانه ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با رسانه های استان، اظهار کرد: دوام و قوام این نظام الهی مرهون جانفشانی شهدای اسلامی بوده و بخش عظیمی از این دوام و شکوهمندی این نظام مقدس مدیون بزرگ مرد قرن، امام (ره) است.

دستاوردهای انقلاب مستدل و باورپذیر ارائه گردد

وی اضافه نمود: در چله انقلاب اسلامی و در عید انقلاب اسلامی قرار داریم، 40 سال از پیروزی انقلاب گذشته و به این انقلاب به عنوان یک پدیده زنده و متکی به حیات طیبه، به پختگی و تکامل رسیده است و ما در آستانه این سالگرد هستیم و مقرر شده جشن هایی را برگزار کنیم و تمام دستاوردها را با روش های خلاقانه و مبتکرانه ارائه دهیم.

تاری گفت: برای ارائه دستاوردها باید پژوهش های زیادی انجام می شد تا اکنون در این مرحله دستاوردها به صورت مستدل و باورپذیر به نسل جدید ارائه گردد.

وی اضافه نمود در آستانه بلوغ دوم هم قرار داریم مراحل بعدی تکامل انقلاب سخت تر می گردد و باید هوشیارتر عمل نموده و بیدار باشیم و جامعه را در صحنه نگه داریم.

جنگ ترکیبی مالی و روانی

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اعلام کرد: هرچه به جلوتر می رویم دسیسه های دشمن قسم خورده ما پیچیده تر و رسالت های ما سنگین تر می گردد، دشمنی که جنگ ترکیبی مالی و روانی علیه ما راه انداخته است.

تاری توضیح داد: رسانه ای در تراز انقلاب، ارزش گرا، مستند و هنرمندانه که بتواند دستاوردها را برای مردم تبیین کند احتیاج است، رسانه های ما در نظام جمهوری اسلامی ایران تاثیرگذار بوده و هرچند در بخش سخت افزاری پیشرفتی نداشتند ولی در بحث محتوایی و نرم افزاری در برابر هژمونی غرب ایستاده اند.

وی تأکید کرد: در شرایط حساس و خاص کنونی از رسانه متعهد جبهه انقلاب انتظار است در پاسداری از این دستاوردها به فراوری آگاهی و معرفت صحیح به نسل نوآمد جامعه اسلامی یاری کند.

رسانه های بازوی نرم ستاد چهلمین سالگرد هستند

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اظهار کرد: در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب انتظار ما این است که رسانه ها به عنوان یک بازوی نرم و فرهنگی ستاد چهلمین سالگرد انقلاب را یاری رسان بوده و جزء لاینفک این ستاد باشند.

وی اضافه نمود: به همین دلیل از جامعه رسانه استان استمداد می طلبیم و گروه های رسانه ای را برای ایجاد تمرکز راه انداخته ایم.

تاری با بیان این که شورای هماهنگی به حزب و جناح خاصی وابسته نیست و زیر نظر رهبری نظام است، ادامه داد: در سال های گذشته برنامه های مختلفی برگزار گردید و اکنون هم برنامه های خاصی در دست اقدام است.

وی گفت: رسانه ها علاوه بر تبیین دستاوردهای انقلاب باید مطالبه گری از مسئولان را فراموش نکنند.

تاری به برگزاری جشنواره چله انقلاب در دهه فجر اشاره نمود و اضافه نمود: با همکاری ائمه و روسای شهرستانی و فرمانداری ها و استانداری طبق سنوات گذشته فضاسازی رسانه در مورد استقبال از فجر انجام می گردد.

وی اعلام کرد: امید به آینده و افتخار به گذشته شعار ما است و باید از حواشی بپرهیزیم و مراسم در روستاها را فراموش نکنیم.

در ادامه اصحاب رسانه استان به بیان دیدگاه های خود پرداختند. یکی از فعالان رسانه گفت: مطالبه گری باید طوری باشد که حالت ناامیدی در بین مردم ایجاد نکند ولی مسئولان را وادار به پاسخگویی کند.

علی منصوری ادامه داد: گفتگوی آزاد در بخش های مختلف، راه اندازی گفتمان انقلاب، تبیین برنامه ای دهه پنجم، گفتمان های فرهنگی و غیره از پیشنهاداتی است که می توان روی آن اندیشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 48

به "دستاوردهای انقلاب مستدل و باورپذیر ارائه گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستاوردهای انقلاب مستدل و باورپذیر ارائه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید