تعویق المپیک انگیزه ام را برای ادامه تمرینات کم نمی کند

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، به گزارش خبرنگاران، علیرضا نجاتی ملی پوش وزن 60 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این مطلب اضافه نمود: پیش از شیوع کرونا تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی انجام داده بودیم و قصد آن را داشتم که با کسب آمادگی بیشتر و در صورت صلاحدید کادر فنی راهی المپیک 2020 توکیو شوم.

تعویق المپیک انگیزه ام را برای ادامه تمرینات کم نمی کند

فرنگی کار جوان تیم ملی در خصوص تعویق المپیک 2020 توکیو و برگزاری آن در سال 2021 توضیح داد: این موضوع انگیزه های من را کم نخواهد کرد و در برنامه های من تأثیری ندارد، سعی خود را می کنم که با کسب آمادگی و تجربه بیشتر بتوانم در این مسابقات افتخارآفرین باشم.

وی در خصوص اینکه در شرایط کنونی تمرینات خود را چگونه پیگیری می نماید گفت: در حال حاضر در شهر قم و به صورت انفرادی و با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی تمرین می کنم، بهروز حضرتی پور مربی تیم ملی نیز با من در تماس است و برنامه تمرینی را می دهد و بیشتر برنامه های ما هوازی و آمادگی جسمانی است.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی دنیا با بیان اینکه امیدوارم هرچه زودتر ویروس کرونا از بین برود، گفت: از مردم عزیز می خواهم که به مسافرت نروند و در خانه بمانند، چراکه با همکاری آن ها می گردد از شیوع و پیشرفت این بیماری بسیار خطرناک جلوگیری کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 769

به "تعویق المپیک انگیزه ام را برای ادامه تمرینات کم نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق المپیک انگیزه ام را برای ادامه تمرینات کم نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید