بنی تمیم: جلسه مشترکی با بنا و خیرآبادی داشتیم، هدف ما نزدیک کردن تیم های ملی است

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، حمید بنی تمیم، سرپرست فدراسیون کشتی گفت: جلسه مشترکی با بنا و خیرآبادی داشتیم، هدف ما این است تا جایی که امکان دارد تیم های ملی ما به هم نزدیک تر شوند.

بنی تمیم: جلسه مشترکی با بنا و خیرآبادی داشتیم، هدف ما نزدیک کردن تیم های ملی است

حمید بنی تمیم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی عاشقان علم الکترونیک در خصوص کاهش محرومیت حمید جمشیدی مربی تیم ملی امید کشتی آزاد گفت: دی ماه بود که در نامه ای از نناد لالوویچ خواستیم که یا محرومیت مربی ایرانی بخشیده گردد و یا اینکه به حداقل برسد که خوشبختانه روز پنجشنبه پاسخ این درخواست اعلام شد و رئیس اتحادیه جهانی گفت که از اختیارات خودش و با استناد به یک بند قانونی، می تواند محرومیت مربی ما را تا 6 ماه کاهش دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این کاهش محرومیت به معنای حل مسائل کشتی ایران برای عدم رویارویی با کشتی گیران رژیم اشغالگر قدس است، تاکید نمود: نه هیچ ربطی به آن ماجرا ندارد و طبیعتا در صورت تکرار، ما با همان مباحث قبلی روبرو هستیم. قوانین و رأی های صادره نشان می دهد که همچنان در این خصوص سخت گیری های زیادی از سوی اتحادیه جهانی وجود دارد.

بنی تمیم در خصوص بحث جام جهانی کشتی آزاد اعلام نمود: میزبانی جام جهانی آزاد را از ما گرفتند و به جایش میزبانی فرنگی را به ما دادند. من صادقانه می گویم که جام جهانی تنها مسابقه رسمی و معتبرِ نزدیک به جهانی است که ما می توانیم میزبانش باشیم چون به خاطر بحث همزمانی برگزاری مسابقات جهانی کشتی آزاد، فرنگی و زنان، ما نمی توانیم دیگر از رقابت های جهانی میزبانی کنیم. در عین حال نیز اولویت ما برنامه کادرفنی تیم ملی بزرگسالان بود که حضور در جام جهانی در اولویت برنامه های کادرفنی نبود.

وی با رد این موضوع که عدم حضور در جام جهانی جریمه ای برای فدراسیون ایران در پی داشت، گفت: ما از سوی اتحادیه جهانی کشتی به جام جهانی دعوت شدیم و عدم حضور در این رقابت ها جریمه ای برای تیم ها در پی ندارد.

سرپرست فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که آیا اضافه شدن جمشید خیرآبادی به کمیته فنی جام بین المللی تختی، وی نیز به کادرفنی تیم ملی بزرگسالان اضافه خواهد شد؟ اعلام نمود: در این خصوص جلسه مشترکی با بنا و خیرآبادی داشتیم. هدف ما این است تا جایی که امکان دارد تیم های ملی ما به هم نزدیک تر شوند. اعتقاد من این است که کادرفنی تیم های ملی نباید از هم تفکیک شده باشند و تا جایی که امکان دارد در برنامه ها با هم مشترک باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 45

به "بنی تمیم: جلسه مشترکی با بنا و خیرآبادی داشتیم، هدف ما نزدیک کردن تیم های ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنی تمیم: جلسه مشترکی با بنا و خیرآبادی داشتیم، هدف ما نزدیک کردن تیم های ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید