بازگشت خروج به اکران ، فیلم قاسم خانی راهی اکران آنلاین می شود

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، فیلم سینمایی خروج از هشتم مردادماه روی پرده خواهد رفت و فیلم خوب، بد، جلف 2 در صورت تمایل به اکران آنلاین می رود.

بازگشت خروج به اکران ، فیلم قاسم خانی راهی اکران آنلاین می شود

به گزارش عاشقان علم الکترونیک به نقل از ایسنا، مرتضی شایسته - دبیر شورای صنفی نمایش - درباره مصوبات روز پنجم مردادماه این شورا گفت: قرار بر این شده تا از روز چهارشنبه 8 مرداد ماه، فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سینماها اکران شود و از 15 مرداد هم فیلم قتل عمد به کارگردانی سعید دولتخانی و تهیه کنندگی محمد احمدی به سینماها می آید.

  • 210 هزار تماشاگر و یک میلیارد فروش برای خروج حاتمی کیا

فیلم خروج در حالی از چهارشنبه این هفته در سینماها اکران می شود که از فرودین ماه به صورت آنلاین و بعد سینما ماشین اکران شد. نمایش اینترنتی این فیلم در همان مقطع با واکنش رییس انجمن سینماداران نیز همراه بود که گفت هر فیلمی آنلاین اکران شود، دیگر نمی تواند روی پرده سینما نمایش داده شود.

  • پیام حاتمی کیا در آستانه اکران خروج | فیلم را کنار خانواده ببینید و لذت ببرید

شایسته درباره دیگر مصوبات این شورا گفت: فیلم های خارجی براساس نظام نامه اکران، به سینماها می فرایند که حق انتشار داشته باشند و مورد تایید شورای پروانه نمایش باشند.

او در پاسخ به اینکه آیا دو فیلم خارجی جوکر و 1917 که الان در بعضی سینماها اکران می شوند، این شرایط را دارند؟ گفت: این فیلم ها تحت نظر شورای صنفی نبوده است و در حال حاضر درباره شرایط فعلی اش نظر نمی دهم، اما از این پس هر فیلم خارجی که قرار باشد اکران شود باید اول در شورای صنفی نمایش،اکرانش مطرح شود.

دبیر شورای صنفی نمایش درباره اینکه شنیده شده بود تهیه کننده فیلم خوب، بد، جلف 2 به دنبال اکران آنلاین است و آیا امکان اکران همزمان با سینما هم وجود دارد یا خیر؟ بیان نمود: اگر بخواهند می توانند اکران آنلاین داشته باشند و اکران همزمان در سینما به این شرط خواهد بود که در گروه آزاد باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 990

به "بازگشت خروج به اکران ، فیلم قاسم خانی راهی اکران آنلاین می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت خروج به اکران ، فیلم قاسم خانی راهی اکران آنلاین می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید