این زن رکورد ازدواج در دنیا را دارد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مادرم به طنز می گفت ازدواج تو مثل یک رنگین کمان است چرا که از هر ایالت مردی با رنگ و شکل متفاوت برای ازدواج انتخاب نموده ای

این زن رکورد ازدواج در دنیا را دارد

ازدواج های عجیب از ایالات مختلف نام زن دورگه جوان را سر زبان ها انداخت ، این زن 54 شوهر دارد و برای واکنش به اجبار والدینش دست به چنین اقدام عجیبی زده است.

به گزارش منیبان؛ رکورد عجیب و غریب زن جوان دو رگه کره ای - آمریکایی برای همه زنان جهان جالب است ، خانمی که در عرض 9 سال 53 بار ازدواج نموده است.

ماریا یوآن بعد از فشارهای پدر و مادرش برای ازدواج با مردی اهل کره دست به کاری عجیب زد و طی 9 سال با 54 نفر ازدواج کرد ، ازدواج هایی که در 50 ایالت امریکا انجام شد و او علاوه بر ازدواج با مردان با ارواح نیز پیمان زناشویی بست تا به این رکورد خاص برسد.

او بعد از ازدواج با یک پیشخدمت رستوران تصمیم گرفت این راه را ادامه دهد و از یکی از دوستانش درخواست کرد تا از تمامی مراسم ازدواج او عکسبرداری و فیلمبرداری کند تا بتوانم سند تصویری آن را داشته باشم .

پدرم مخالف چنین رفتار من بود اما مادرم به طنز می گفت ازدواج تو مثل یک رنگین کمان است چرا که از هر ایالت مردی با رنگ و شکل متفاوت برای ازدواج انتخاب نموده ای.او در تمامی مراسم ازدواجش لباس لباس سنتی کره ای برتن دارد و با یک شکل به عنوان عروس حضور دارد در حالیکه داماد های مراسم کاملا با هم متفاوت هستند. نخستین همسر او پیشخدمت یک رستوران بود که ماریا از او خواستگاری کرد. او در هر ایالت بر اساس قوانین آنجا ازدواج می کرد و هر ازدواج با مراسم متفاوتی برگزار می شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1383

به "این زن رکورد ازدواج در دنیا را دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "این زن رکورد ازدواج در دنیا را دارد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این زن رکورد ازدواج در دنیا را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید