افضل: خوشحالم در بازی تدارکاتی باختیم، در ویتنام مشکل تغذیه داریم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، سرمربی تیم فوتبال گیتی پسند اصفهان از شکست مقابل تیم اندونزیایی در دیدار محبت آمیز ابراز رضایت می نماید چرا که معتقد است بازیکنانش با این باخت هیچ تیمی را دست کم نخواهند گرفت.

افضل: خوشحالم در بازی تدارکاتی باختیم، در ویتنام مشکل تغذیه داریم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

علی افضل در گفت وگو با خبرنگاران، درباره وضعیت تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان پیش از بازی فردا (شنبه) مقابل شنژن چین در جام باشگاه های آسیا، اظهار کرد: خدا را شکر شرایط تیم و همه بازیکنان خوب است و ما چهارشنبه هم یک بازی تدارکاتی خوب مقابل واموس اندونزی برگزار کردیم. بازیکنان به خاطر شرایط آب و هوایی و چکه کردن باران از سقف سالن کمی با ترس بازی می کردند، اما طرف مقابل حریف بسیار با انگیزه و پر کوشش بود، چون با تیم مدعی گیتی پسند اصفهان بازی می کرد.

او اضافه نمود: با وجود این که موقعیت های زیادی را خلق کردیم، اما توپ های ما به گل تبدیل نشد و در نهایت با نتیجه دو بر یک باختیم، اما معتقدم که این باخت برای تیم ما خوب بود، چون باعث شد بازیکنانم هیچ تیمی را از قبل بازنده ندانند. من از این باخت راضی هستم و به هیچ وجه جای نگرانی نیست.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان درباره بازی با شنژن چین نیز، بیان کرد: ما به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم و فعلا به تفاضل گل فکر نمی کنیم. اگر مقابل شنژن و نماینده ژاپن به رجحان برسیم به عنوان تیم اول صعود خواهیم کرد. این دو تیم دیروز اولین بازی خودشان را انجام دادند و ما از نزدیک نظاره گر این بازی بودیم. هم شنژن و هم شریکر اوزاکا خوب بازی کردند، اما تیمی که حرفه ای تر عمل کند، پیروز بازی خواهد بود. در این بازی هم ژاپن با توجه به این که تجربه زیادی در جام باشگاه های آسیا دارد، حرفه یی تر عمل کرد و به پیروزی رسید.

افضل تاکید نمود: ما هم به دنبال این هستیم تا سه امتیاز این بازی را از شنژن چین بگیریم و اگر مقابل این تیم به رجحان برسیم جلوی شریکر اوزاکا راحت تر بازی می کنیم.

سرمربی گیتی پسند در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان به لحاظ تغذیه با مشکل خاصی روبه رو هستند؟ به خبرنگاران، گفت : تنها مشکل ما در ویتنام تغذیه بازیکنان است. با این حال باشگاه گیتی پسند تمهیدات لازم را اندیشیده بود و غذای آماده از ایران آورده است. بنابراین هر وقت کیفیت غذا در این جا خوب نباشد از کنسروها استفاده می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 369

به "افضل: خوشحالم در بازی تدارکاتی باختیم، در ویتنام مشکل تغذیه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افضل: خوشحالم در بازی تدارکاتی باختیم، در ویتنام مشکل تغذیه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید