اضافه شدن قابلیت رزرو بلیت سینما به دستیار صوتی گوگل

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، گوگل تصمیم دارد قابلیتی جدید و کاربردی رزرو بلیت سینما را به دستیار هوشمند خود اضافه کند.

اضافه شدن قابلیت رزرو بلیت سینما به دستیار صوتی گوگل

به گزارش خبرنگار ، گوگل با سرعتی روز افزون توانایی ها و قابلیت های دستیار صوتی خود را افزایش می دهد. این شرکت در جدیدترین اقدام خود برای ارتقاء امکانات موجود در دستیار صوتی قابلیت رزرو بلیت سینما را به آن اضافه نموده است. گوگل با این اقدام علاوه بر حمایت از محصولات فرهنگی، تهیه بلیت را بسیار راحت تر از گذشته ساخته است.

مجهز شدن ساعت هوشمند آینده شیائومی به سیستم عامل گوگل

گوگل با معرفی سرویس Duplex ارتباط خود با کاربران اپلیکیشن های مختلف این غول فناوری را به طرز چشمگیری افزایش داد. هوش مصنوعی در این ارتباط نقش کلیدی را ایفا نموده و کیفیت خدمات ارائه شده از گوگل تا حد زیادی به فناوری هوش مصنوعی وابسته است. مهندسان گوگل، هوش مصنوعی را به گونه ای به کارگیری نموده اند که بیشترین خدمات ممکن در تمامی سرویس ها به کاربران ارائه گردد.

تهیه بلیت سینما راحت تر از گذشته با دستیار صوتی گوگل

سرویس Duplex در ابتدا تنها برای کاربران گوگل در ایالات متحده در دسترس بود ولی هم اکنون کشورهای مختلفی از این سرویس استفاده می نمایند. یک از اهدافی که گوگل همیشه به دنبال آن بوده، راحت تر کردن کارهای روزانه برای کاربران بوده است. کاربران می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در دستیار صوتی گوگل کارهای مختلفی نظیر خرید کردن و حتی انجام کارهایی مانند درخواست غذا را انجام دهند. جدیدترین ویژگی دستیار صوتی گوگل امکان رزرو بلیت سینما است.

کاربران می توانند تنها با برقراری ارتباط با دستیار صوتی گوگل در خواست خرید و رزرو بلیت سینما را بیان نمایند. در این هنگام گوگل وب سایت سینمای مورد نظر کاربر را روی نمایشگر گوشی یا تبلت نمایش می دهد و پس از آن کاربران با پرکردن مشخصات و زمان دلخواه خود برای تماشای فیلم، بلیت را خریداری می نمایند.

هنوز تعداد سینماهای موجود در فهرست دستیار صوتی گوگل محدود است ولی این تعداد به زودی افزایش یافته و کاربران در سراسر دنیا به راحتی بلیت فیلم سینمایی مدنظر خود را به وسیله دستیار هوشمند گوگل خریداری می نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 343

به "اضافه شدن قابلیت رزرو بلیت سینما به دستیار صوتی گوگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اضافه شدن قابلیت رزرو بلیت سینما به دستیار صوتی گوگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید