استعفای صاحب فیش حقوقی جنجالی از شورای شهر ، واکنش نرگس معدنی پور: هیچگونه اقدام غیرقانونی انجام نشد ، اگر مردم ناراحت شدند عذرخواهی می کنم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، با توجه به حواشی ایجاد شده در مورد فیش حقوقی مسئول دفتر نرگس معدنی پور مسئول دفتر این عضو شورای اسلامی شهر تهران استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کرد.

استعفای صاحب فیش حقوقی جنجالی از شورای شهر ، واکنش نرگس معدنی پور: هیچگونه اقدام غیرقانونی انجام نشد ، اگر مردم ناراحت شدند عذرخواهی می کنم

به گزارش خبرنگاران، طی روزهای گذشته تصویری از فیش حقوقی یکی از کارمندان شورای اسلامی شهر تهران در فضای مجازی منتشر شد و همین موضوع باعث شد تا مواضع مختلفی در برابر آن گرفته و افکار عمومی نسبت به آن حساس شوند.

در فیش حقوقی مذکور اعداد و ارقام مندرج در جداول پاداش، اضافه کاری و منطقه ها سخت باعث افزایش ابهام و نهایتا شائبه دخالت نماینده شورای شهر در اختصاص این ارقام شد.

هرگونه پرداخت به کارکنان شورای اسلامی شهر تهران طبق نظام اداری شورا بوده و نمایندگان بر اساس ساختارهای تعریف شده امکان دخل و تصرف در پارامترهای ارائه شده را ندارند.

از سوی دیگر با توجه به آئین نامه های داخلی شورای اسلامی شهر تهران که اجازه استفاده از یک نیرو به عنوان مسئول دفتر را به هر نماینده در بدو ورود به شورا می دهد، نوع انتصاب مسئول دفتر نرگس معدنی پور بر اساس آن انجام شده که در ادوار گذشته شورا نیز سابقه این امر وجود داشته است.

اخبار رسیده از دفتر نرگس معدنی پور عضو شورای اسلامی شهر تهران حکایت از استعفای فاطمه منصورلی از سمت خود دارد.

در شرح این موضوع نرگس معدنی پور عضو شورای شهر تهران گفت: جامعه در شرایط خاصی قرار گرفته است و هرگونه خبری می تواند ضریب حساسیت مردم را افزایش دهد. با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت ایجاد آرامش در افکار عمومی با وجود اینکه هیچگونه اقدام غیرقانونی در زمینه انتصاب مسئول دفتر اینجانب صورت نگرفته و پرداختی ها در این جایگاه شغلی به صورت یکسان در شورای اسلامی شهر تهران انجام شده و تمام دفاتر اعضا دارای پست و پرداختی های مشابه هستند اما خانم منصورلی با توجه به حواشی ایجاد شده از سمت خود استعفا و متن آن را تقدیم رئیس شورای اسلامی شهر تهران نموده است.

وی ادامه داد: آنچه در شرایط کنونی جامعه مهم است، آرامش مردم و حل دغدغه های آنان است. بر همین اساس استعفا تقدیم شده، پذیرفته شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در مورد مصوبه تعارض منافع نیز شرح داد: در مورد مصوبه تعارض منافع اگر منعی برای به کارگیری خانم منصورلی وجود داشت، حوزه مربوطه که کاملا در جریان نسبت وی با بنده بوده ، باید متذکر می شدند و اگر بنده را در جریان قرار می دادند حتماً نسبت به اجرای آن اقدام می کردم و فرد دیگری را در این جایگاه به کار می گرفتم.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در انتها تاکید نمود: اگر این امر باعث ناراحتی مردم شریف شده است، بابت آن عذرخواهی می کنم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1401 بروزرسانی: 10 بهمن 1401 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 2061

به "استعفای صاحب فیش حقوقی جنجالی از شورای شهر ، واکنش نرگس معدنی پور: هیچگونه اقدام غیرقانونی انجام نشد ، اگر مردم ناراحت شدند عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای صاحب فیش حقوقی جنجالی از شورای شهر ، واکنش نرگس معدنی پور: هیچگونه اقدام غیرقانونی انجام نشد ، اگر مردم ناراحت شدند عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید