احداث پارک گردشگری در کرمان

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، شهردار کرمان از احداث پارک گردشگری در کنار ساختمان جدید شهرداری اطلاع داد.

احداث پارک گردشگری در کرمان

به گزارش خبرنگار ، سیدمهران عالم زاده، شهردار کرمان گفت: فضای جلوی ساختمان جدید شهرداری را به جای حصارکشی، آزاد گذاشته و کنار آن پارک گردشگری ایجاد می کنیم.

وی اضافه نمود: برای استفاده مردم، بخشی از محوطه ساختمان را نیز به پارکینگ عمومی اختصاص داده ایم.

عالم زاده با تاکید بر دسترسی مردم به مجموعه های عمومی ساختمان و پارکینگ اضافه نمود: بیش از چهار هزار متر پارکینگ طبقاتی با ظرفیت 300 ماشین احداث می گردد که این فضا در ساعات صبح در اختیار شهرداری و بعد از ظهرها به عنوان پارکینگ عمومی در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی با اشاره به پیوند خوردن دو پروژه پارک گردشگری و ساختمان جدید شهرداری توضیح داد: در این دو پروژه طراحی و اجرا هم زمان انجام می گردد و کار سرعت پیدا می نماید.

شهردار کرمان زیربنای ساختمان جدید شهرداری با مجموعه های پیرامون آن را بیش از 16 هزار متر مربع برآورد کرد و یادآور شد: در این ساختمان از تمام ظرفیت ها استفاده شده و اغلب مجموعه های شهرداری از جمله معاونت ها درآن جای داده می شوند تا زمان مراجعه مردم، دسترسی به بخش های مختلف شهرداری آسان شده و کار ارباب رجوع با سرعت بیشتری انجام گردد.

عالم زاده گفت: در طراحی ساختمان جدید شهرداری، در کنار تعبیه پارکینگ عمومی، مجموعه های فرهنگی مانند نگارخانه را در نظر گرفتیم تا مردم متوجه شوند شهرداری تنها یک نهاد خدماتی و اداری نیست بلکه می تواند وجه فرهنگی و اجتماعی نیز داشته باشد.

وی از وجود دو هزار متر فضا در زیر زمین ساختمان جدید شهرداری اطلاع داد و اضافه نمود: این فضا به موضوعات فرهنگی اختصاص دارد و مردم به خصوص هنرمندان می توانند از آن استفاده نمایند.

یادآور می گردد: عملیات عمرانی ساختمان جدید شهرداری از سال 1393 آغاز شده که در آن دو نگارخانه و حدود 80 فضای کاری مجزا شامل اتاق ها و سالن ها وجود دارد.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 43

به "احداث پارک گردشگری در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث پارک گردشگری در کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید