آیا وقت سفارت از ترکیه و یا امارات شانس دریافت ویزای انگلیس را بالا می برد؟

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، یکی از اصلی ترین سوالاتی که متقاضیان دریافت ویزای انگلیس درباره آن می پرسند مشخص محل وقت سفارت است. اینکه آیا انتخاب محل انگشت نگاری تاثیری در نتیجه ویزا دارد یا خیر؟ با توجه به این مسئله که وقت سفارت انگلیس را از دفاتر تهران، امارات و ترکیه می توان دریافت کرد، در ادامه به این سوال پاسخ داده و موضوع را مورد آنالیز قرار می دهیم.

آیا وقت سفارت از ترکیه و یا امارات شانس دریافت ویزای انگلیس را بالا می برد؟

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

انگشت نگاری، در صورت احتیاج مصاحبه و تحویل مدارک از مراحل مهم در دریافت است که در یکی از دفاتر سفارت این کشور انجام می شود. متقاضیان ویزای انگلیس این امکان را دارند تا وقت سفارت خود را از تهران، امارات، ترکیه یا ارمنستان دریافت نمایند. حال سوال اینجاست که آیا درخواست وقت سفارت از کشورهای ترکیه و یا امارات شانس موفقیت ویزای انگلیس را بالا خواهد برد؟

شرایط وقت سفارت انگلیس در تهران

کارگزاری VFS خدمات مربوط به دریافت ویزای انگلیس در تهران را انجام می دهد. متقاضیان ویزای انگلیس می توانند به وسیله وب سایت رسمی سفارت وقت انگشت نگاری را در تهران دریافت نمایند.

دریافت وقت سفارت انگلیس در تهران مزیت ها و معایبی دارد که در ادامه آن ها مورد آنالیز قرار می دهیم. یکی از مهمترین مزیت های دریافت وقت از VFS تهران نزدیک بودن مکانی سفارت است. بدین ترتیب دیگر احتیاجی نیست که متقاضیان برای انگشت نگاری و تحویل مدارک به کشورهای همسایه سفر نموده و هزینه های سفر را متقبل شوند. اما از معایب انگشت نگاری در تهران می توان شلوغ بودن سفارت و وقت دهی طولانی مدت را اشاره نمود.

جدای از معایب و مزیت ها، ضروری است این نکته را یادآور شویم که مکان انگشت نگاری تلاثیری در جواب نهایی ویزا ندارد، شما به اسم متقاضی وقت سفارت خود را چه از تهران ویا هر جای دیگر بگیرید بایستی فرایند تحویل مدارک، انگشت نگاری و … انجام داده و مدارک شما از طرف سفارت مورد آنالیز قرار می گیرد. بنابراین انتخاب محل انگشت نگاری می تواند در مدت زمان وقت دهی موثر باشد اما در نتیجه ویزا تاثیرگذار نخواهد بود.

شرایط وقت سفارت انگلیس در امارات

کارگزاری های VFS در دو شهر ابوظبی و دبی میزبان متقاضیان ایرانی دریافت ویزای انگلیس هستند. اما شرایط دریافت وقت سفارت انگلیس در امارات کمی متفاوت تر از سایر کشورها می باشد.

ایرانیان برای سفر به دبی بایستی ویزای این کشور را دریافت نموده و بدون پاسپورت اجازه خروج از کشور دبی را ندارند. از آنجایی که پاسپورت متقاضیان تا زمان جوابدهی در سفارت باقی می ماند این مسئله ممکن است دردسر ساز شود. البته هر چند که پکیج هایی برای حل این مشکل در نظر گرفته شده است اما خرید هر یک از این پکیج ها برای خروج از دبی نیار به صرف هزینه دارد.

این سرویس ها موارد زیر را شامل می شود:

Passport pass back: مبلغی را باید نقداً در خود مرکز ویزا پرداخت کنید تا گذرنامه شما طی 24 ساعت به شما بازگردانده شود و نتیجه ویزا 15 تا 25 روز بعد به شما اعلام می شود و شما می توانید پاسپورت خود را به سفارت ارسال کنید.

:Super priorityاین سرویس مخصوص افرادی می باشد که اقامت دبی یا ابوظبی دارند و هزینه آن 600 پوند می باشد که نتیجه ی ویزا طی 24 ساعت به شما اعلام می شود، این مبلغ را می توانید به صورت آنلاین و یا نقداً پرداخت کنید.

:Priority با خرید این سرویس نتیجه ویزا طی 8-5 روز کاری ارسال شده و مبلغ 212 پوند به صورت نقدی ویا آنلاین در مرکز ویزا دبی و ابوظبی پرداخت می شود و متقاضیانی که از ترکیه درخواست اخذ ویزا دارند می توانند 212 پوند را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

در پایان گفتنی است که مراحل دریافت وقت سفارت انگلیس از امارات مانند وقت دهی به وسیله وبسایت و … مانند سایر مقاصد می باشد.

شرایط وقت سفارت انگلیس در ترکیه

شرایط دریافت وقت از کارگزاری VFS آنکارا و استانبول هم به وسیله وب سایت رسمی سفارت انجام می شود. اما به علت اینکه سفر به ترکیه برای ایرانیان احتیاج به دریافت ویزا ندارد می توان شرایط آن را راحت تر از امارات دانست.

به همین علت بیشتر ایرانی ها ترکیه (آنکارا - استانبول) را برای وقت انگشت نگاری انگلیس انتخاب می نمایند.

همانطور که در مطالب قبل ذکر شد انتخاب محل انگشت نگاری در مدت زمان دهی موثر است اما تاثیری در مثبت یا منفی بودن جواب ویزا ندارد.

نکته مثبت دیگر در ارتباط با دریافت ویزای انگلیس از ترکیه اجاره خروج از این کشور بدون پاسپورت است بدین صورت که متقاضیان با مراجعه به سفارت ایران در استانبول یا آنکارا می توانند مجوز خرج از ترکیه را دریافت نمایند.

شرایط وقت سفارت انگلیس در ارمنستان

دفتر VFS ایروان در کشور ارمنستان از دیگر مقاصدی ست که ایرانیان متقاضی دریافت ویزای انگلیس می توانند برای وقت سفارت انتخاب نمایند.

تمام مزیت هایی را که کشور ترکیه برای انجام انگشت نگاری دارد مانند سفر به این کشور بدون ویزا و خرج از ارمنستان بدون پاسپورت را می توان برای دفتر VFS ایروان هم نام برد.

در واقع دریافت وقت انگشت نگاری در ارمنستان هم به وسیله وب سایت رسمی سفارت انجام می شود. متقاضیان بایستی در روز و ساعت معین شده در دفتر سفارت حضور پیدا نموده و مدارک خود را جهت آنالیز تحویل دهند.

بنابراین متقاضیان می توانند با توجه به شرایط خود و مدت وقت دهی هر یک از مقاصد تهران، دبی، ابوظبی، آنکارا، استانبول و دبی را برای دریافت ویزای انگلیس انتخاب نمایند. با انتخاب هر یک از این مقاصد مدارک در مدت زمان معین شده آنالیز شده و جواب نهایی ویزا به متقاضی داده می شود.

بیشتر بخوانید …

مدت زمان صدور ویزای انگلیس

پیکاپ ویزای انگلیس

قیمت ویزای انگلیس چقدر است؟

چه کسانی شرایط دریافت ویزای انگلیس را دارند؟

ارائه چه مدارکی شانس دریافت ویزای انگلیس را بیشتر می نماید؟

دلایل ریجکتی ویزای انگلیس

مدارک مورد احتیاج برای دریافت ویزای انگلیس

افتخارات آژانس هواپیمایی خبرنگاران

چه ایرلاین هایی از تهران به کانادا پرواز دارند؟

با 10 غذای محبوب در ژاپن آشنا شوید

حمل کدام وسایل در پرواز ممنوع است؟

10 هتل لوکس ایران که باید در آنها اقامت کرد

منبع: ستاره ونک
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1582

به "آیا وقت سفارت از ترکیه و یا امارات شانس دریافت ویزای انگلیس را بالا می برد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا وقت سفارت از ترکیه و یا امارات شانس دریافت ویزای انگلیس را بالا می برد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید