پیشنهاد قابل توجه برای هفته نخست لیگ بسکتبال!

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان گفت: به نظر من بهتر بود قبل از تعطیلی لیگ بخاطر اردوی تیم ملی، هر تیم سه یا چهار بازی در هفته اول انجام می داد.

پیشنهاد قابل توجه برای هفته نخست لیگ بسکتبال!

محمد کسایی پور در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط تیم بسکتبال مس کرمان برای آغاز کارش در فصل جدید لیگ برتر توضیح داد: تقریبا یک ماه و نیم است که با بازیکنان بومی کار خود را آغاز کرده ایم و چهار بازیکن غیر بومی هم اضافه کردیم. یک بازیکن خارجی ما نیز به تیم اضافه شده و در ادامه هم یک بازیکن خارجی دیگر خواهیم داشت تا ان شاءالله کار خود را در لیگ آغاز کنیم.

او درباره متمرکز برگزار شدن این فصل از رقابت های لیگ نیز گفت: به هر حال با توجه به بیماری کووید19 شرایط برای ورزش ایران و جهان خاص است. با موضوع جدیدی روبه رو هستیم که با توجه به تصمیم اجرا شده قرار است مسابقات به این روش برگزار شود که همه باید همکاری کنند. همه تیم ها باید در تهران جمع شده و بازی کنند که خب اجتناب ناپذیر است. البته من فکر می کنم که در ادامه راه هم شرایط شهرها برای میزبانی بررسی می شود تا در صورت نیاز بهترین شرایط برای لیگ فراهم شود.

سرمربی تیم مس کرمان در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود لیگ برتر بعد از اردو و بازی های تیم ملی آغاز می شد؟ توضیح داد: به نظر من بهتر از آن این بود که لیگ را آغاز می کردیم، اما در هفته اول تیم ها سه بازی انجام می دادند نه تنها دو بازی، سپس بازیکنان وارد اردو می شدند. همچنین این امکان وجود دارد که اردوی تیم ملی چند روزی کوتاه تر شود و یک بازی را هم در آن چند روز برگزار کنیم تا بازیکنان پس از انجام 4 بازی وارد اردوی تیم ملی شوند.

کسایی پور درباره پیش بینی خود از عملکرد مس کرمان برای فصل جدید لیگ بسکتبال گفت: به هر حال لیگ مسئله ای داریم و همه تیم ها از اول با تمام توان و ظرفیت آمده اند. ما هم ان شاءالله سعی خواهیم کرد تا با بهترین شرایط و با توان زیاد وارد مسابقات شویم. قطعا جنگنده استارت می زنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1144

به "پیشنهاد قابل توجه برای هفته نخست لیگ بسکتبال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد قابل توجه برای هفته نخست لیگ بسکتبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید