پیروزی نفس گیر ذوب آهن در 3 ثانیه پایانی، شب درخشان مشایخی و کاظمی

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان پیروز شد در دیداری نفس گیر، با درخشش ستاره های ملی پوش خود از سد نظم آوران سیرجان عبور کند.

پیروزی نفس گیر ذوب آهن در 3 ثانیه پایانی، شب درخشان مشایخی و کاظمی

به گزارش خبرنگاران، در جریان بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز(دوشنبه، 6 دی 1400) و از گروه الف مسابقات، تیم ذوب آهن اصفهان پیروز شد در یک بازی عجیب و نفس گیر حریف خود نظم آوران سیرجان را شکست دهد.

با شروع بازی این تیم نظم آوران سیرجان بود که با درخشش شهریان و پونکراشوف در حمله و عملکرد خوب دراگوویچ در دفاع، نبض بازی را در اختیار گرفته و 28-13 پیروز کوارتر نخست شد. با شروع کوارتر دوم اما شاگردان کوهیان قصد در جبران اختلاف داشتند که با نفوذهای سجاد مشایخی به زیر سبد 12-16 پیروز کوارتر دوم شدند.

در مجموع شاگردان علی آرزومندی 40 - 29 و با اختلاف 11 امتیازی پیروز نیمه نخست شدند تا پیروز به رختکن بروند. در اواخر کوارتر دوم همزمان با سوت داور، شهریان دو امتیاز را برای سیرجانی ها کسب کرد که داوران این امتیاز را قبول نکردند که اعتراض کادرفنی نظم آوران را به همراه داشت.

با شروع کوارتر سوم بازی نیز این تیم ذوب آهن بود که با بهبود عملکرد دفاعی خود و ریباندهای ارسلان کاظمی، از افزایش اختلاف جلوگیری کرده و با درخشش سجاد مشایخی در فاز هجومی 16-20 پیروز شد تا اختلاف به 7 امتیاز کاهش یابد.

در کوارتر خاتمهی نیز این تیم ذوب آهن اصفهان بود که با دفاع تمام زمین کار را برای نظم آوران سخت کرد تا 19-27 پیروز این کوارتر شده و با نتیجه نزدیک 75 - 76 برنده این دیدار نفس گیر شود. ذوب آهن در حالی پیروز به کسب پیروزی شد که تا سه ثانیه مانده به خاتمه مسابقه از حریف خود عقب بود.

سجاد مشایخی پوینت گارد تیم ملی ایران، با کسب 35 امتیاز، 3 ریباند و 2 پاس گل، تأثیرگذاری 25 را در ترکیب ذوب آهن به ثبت رساند تا ستاره زمین شود. ارسلان کاظمی نیز با کسب 17 امتیاز و 11 ریباند برای ذوب آهن، ضمن ثبت دبل دبل تأثیرگذاری 21 را به ثبت رساند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1401 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1884

به "پیروزی نفس گیر ذوب آهن در 3 ثانیه پایانی، شب درخشان مشایخی و کاظمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی نفس گیر ذوب آهن در 3 ثانیه پایانی، شب درخشان مشایخی و کاظمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید