پلمب چند واحد آلاینده بازیافت پلاستیک در جنوب تهران

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از پلمب چند واحد آلاینده بازیافت پلاستیک در بخش قلعه نو این شهرستان ری خبر داد.

پلمب چند واحد آلاینده بازیافت پلاستیک در جنوب تهران

به گزارش ،زهره عبادتی گفت: در پی شکایت اداره محیط زیست شهرستان ری علیه واحد های آلاینده در بخش قلعه نو، پنج واحد بازیافت پلاستیک با دستور مقام محترم قضایی پلمب و جمع آوری شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری در ادامه اضافه کرد: با توجه به بی توجهی به اخطاریه های زیست محیطی قبلی و رأی مرجع قضایی، صبح امروز کلیه دستگاه های این واحد ها پلمب و پسماند های پلاستیک دپو شده در این مجموعه با همکاری بخشداری قلعه نو جمع آوری شد.

وی اضافه کرد: فعالیت تعداد قابل توجهی واحد بازیافت پلاستیک و تفکیک ضایعات پلاستیکی در سطح شهرستان شناسایی شده و اداره حفاظت محیط زیست شهر ری ضمن شناسایی مابقی این واحد ها نسبت به پلمب و جمع آوری آن ها با همکاری مقام محترم قضایی و بخشداری ها اقدام خواهد کرد.

وی تاکید کرد این واحد ها علاوه بر آلودگی آب و خاک در مقاطع شبانگاهی نسبت به پسماند سوزی اقدام کرده و نقش قابل توجهی در آلودگی شهرستان ری دارند.

عبادتی در پایان اضافه کرد: در صورتیکه مدیران اجرایی پسماند ها نسبت به نظارت جدی بر مدیریت اصولی پسماند تولیدی اقدام کنند، قطعا با فعالیت چنین واحد های متخلف و غیر مجاز که باعث بروز آسیب های جدی بر محیط زیست می شوند، رو برو نخواهیم بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 820

به "پلمب چند واحد آلاینده بازیافت پلاستیک در جنوب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب چند واحد آلاینده بازیافت پلاستیک در جنوب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید