واکنش آذری درباره پیوستن مظاهری به پرسپولیس و بازگشت تبریزی از استقلال

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مدیرعامل ذوب آهن درباره بازگشت تبریزی به استقلال واکنش نشان داد.

واکنش آذری درباره پیوستن مظاهری به پرسپولیس و بازگشت تبریزی از استقلال

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، سعید آذری درباره اعتراض شدید برانکو به داور مسابقه و اینکه گفته اگر داوری تیمش مانند داوری های ذوب آهن باشد، از آن استقبال می نماید گفت: به برانکو احترام می گذارم. به خودم اجازه نمی دهم درباره اظهارات یک مربی صحبت کنم. اگر منصوریان درباره صحبت های برانکو حرف بزند بهتر است. ما امروز شرافت مندانه بازی کردیم.

او ادامه داد: ما روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. امیدوارم مثل 5 سال گذشته که ذوب آهن این مسیر را طی نموده، به جدول برگردیم. دلایل اینکه در نیم فصل نخست خوب نیستیم برای ما معین است.

مدیرعامل ذوب آهن درباره شائبه جدایی رشید مظاهری از این تیم و رفتن به پرسپولیس تاکید نمود: رشید مظاهری تا سرانجام فصل قرارداد دارد و امروز هم بهترین بازیکن زمین بود. از هیچ جا برای رشید پیشنهاد خاصی نیامده است.

او درباره اینکه محتمل است مظاهری از این تیم جدا گردد، گفت: نیم فصل سختی را پیش رو داریم. در آسیا بازی می کنیم و به او نیاز داریم.

آذری در پاسخ به این سوال که بازگشت تبریزی به تیمش سابقش صحت دارد، گفت: تبریزی بازیکن استقلال است و به خودمان اجازه نمی دهیم درباره بازیکن این باشگاه صحبت کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن همچنین درباره پرداخت مبلغ رضایت نامه مرتضی تبریزی از سوی استقلال گفت: چک استقلال برای 30 آذر است و ان شاء الله که به پول تبدیل می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 17

به "واکنش آذری درباره پیوستن مظاهری به پرسپولیس و بازگشت تبریزی از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش آذری درباره پیوستن مظاهری به پرسپولیس و بازگشت تبریزی از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید