محبوب ترین قلعه های تاریخی جهان با بیشترین هشتگ های اینستاگرام ، سه قلعه رکورددار اینستاگرام کدام هستند؟

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، تحقیقات جدید توسط سایت آن بای نشان داده است که قلعه هایی هستند که باید در رادار شما باشد.

محبوب ترین قلعه های تاریخی جهان با بیشترین هشتگ های اینستاگرام ، سه قلعه رکورددار اینستاگرام کدام هستند؟

خبرنگاران - در حقیقت، ده قلعه خیره نماینده و ارزشمند برای اینستاگرام وجود دارد که بیشترین هشتگ ها را از آن خود نموده اند و امروز باید آنها را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید.

سه قلعه برجسته دنیا را در زیر ببینید

1 - قلعه ادینبورگ

در بالای جدول قلعه ادینبورگ قرار گرفته است، قلعه ای که بسیار تاریخی است و بر پایتخت اسکاتلند تسلط دارد. قلعه ادینبورگ 550213 هشتگ در اینستاگرام دارد که 11 برابر بیشتر از قلعه پلس رومانی است که در مکان دهم قرار گرفته است.

2 - قلعه پراگ

در صندلی دوم، قلعه پراگ با 535769 هشتگ قرار گرفته است که زمانی محل قدرت پادشاهان بوهمیا، امپراطورهای روم مقدس و روسای جمهور چکسلواکی بوده است، و شایعه شده است که جواهرات تاج بوهمیان در اعماق آن پنهان شده اند.

3 - قلعه ویندسور

قلعه ویندسور نه تنها پس زمینه عروسی پرنس هری و مگان مارکل در سال 2018 بوده است، طبق مطالعه آن بای، این قلعه سومین قلعه محبوب در دنیا است. از این محل اقامت سلطنتی 354317 بار در اینستاگرام عکس گرفته شده است.

برای یافتن 10 قلعه محبوب در اینستاگرام، سایت آن بای، تعداد هشتگ های موجود در اینستاگرام را برای هر کدام از قلعه ها مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. لطفا توجه داشته باشید: هشتگ های اینستاگرام داده های زنده هستند و ممکن است تغییر نمایند.

منبع : travel daily news

منبع: چمدان
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1080

به "محبوب ترین قلعه های تاریخی جهان با بیشترین هشتگ های اینستاگرام ، سه قلعه رکورددار اینستاگرام کدام هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوب ترین قلعه های تاریخی جهان با بیشترین هشتگ های اینستاگرام ، سه قلعه رکورددار اینستاگرام کدام هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید