قالیباف: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به زودی اعلام خواهد شد

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که آنالیز مسائل و مسائل خوزستان از حدود 6 هفته پیش با مشارکت نمایندگان استان شروع شده بود، گفت: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به طور شفاف و با جزئیات اجرایی به زودی در سایت مجلس بارگذاری خواهد شد.

قالیباف: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به زودی اعلام خواهد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، محمدباقر قالیباف روز یکشنبه در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مردم کشور در پاسداشت عزای سید و سالار شهیدان حماسه ای دیگر آفریدند و نشان دادند که در حقیقت ملت امام حسین(ع) هستیم.

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که آنالیز مسائل و مسائل خوزستان از حدود 6 هفته پیش با مشارکت نمایندگان استان شروع شده بود، گفت: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به طور شفاف و با جزییات اجرایی به زودی در سایت مجلس بارگذاری خواهد شد.

قالیباف گفت: ما خود را پیش از این مدیون مجاهدت های مردم خوزستان می دانستیم ولی در این مدت، استقبال گرم مردم شریف این دیار از یکی از مسوولان جمهوری اسلامی ایران مرا شرمسار خود کرد و خود را بیش از گذشته مدیون آن عزیزان دانستم. وظیفة خود می دانم از صحن علنی مجلس شورای اسلامی از مردم سرافراز خوزستان صمیمانه تشکر کنم و دست همة آنها را به گرمی بفشارم.

رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ضروری است از هر 17 نماینده استان تشکر و قدردانی کنم که این مهم بدون همراهی و کوشش آنها حتما ممکن نبود؛ تمامی این عزیزان تمام توان خود را به کار بستند تا مسائل حوزه انتخابیه آنها و مسائل مردم به درستی شناسایی گردد.

قالیباف اضافه کرد: خود را متعهد می دانیم که تصمیمات گرفته شده را با نظارت مستمر تا به پایان نهایی رسیدن پیگیری کنیم. خروجی تصمیمات این نظارت میدانی به طور شفاف و با جزئیات به زودی در سایت مجلس

بارگذاری خواهد شد.

وی همچنین از مردم و عموم مومنان که در ماه محرم، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اقامه عزای سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، حماسه آفریدند، تشکر کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1078

به "قالیباف: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به زودی اعلام خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به زودی اعلام خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید