باشگاه پرسپولیس: منتظر پاسخ سازمان لیگ برای برطرف نواقص مدنظر AFC هستیم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، باشگاه پرسپولیس، با دریافت پاسخ نامه های خود به سازمان لیگ مبنی بر اعلام نواقص در مدارک ارسالی، چون سال های گذشته نسبت به برطرف اشکالات جهت اخذ مجوز حرفه ای اقدام خواهد نمود.

باشگاه پرسپولیس: منتظر پاسخ سازمان لیگ برای برطرف نواقص مدنظر AFC هستیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه که نسبت به بار گذاری مدارک خود در سامانه کلاس اقدام نموده است، در نامه هایی به سازمان لیگ خواست با اعلام نواقص از سوی این سازمان، نسبت به برطرف آن ها، جهت اخذ مجوز حرفه ای اقدام کند.

باشگاه ها برای اخذ مجوز حرفه ای در پنج شاخه و کمیته نسبت به بارگذاری مدارک در سامانه مربوطه اقدام می نمایند. کمیته حرفه ای سازی سازمان لیگ مسئول رسیدگی به این اسناد است و کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز مراحل طی شده و سامانه را زیر نظر دارد.

همه ساله به این ترتیب عمل شد که باشگاه ها نسبت ارسال مدارک اقدام می کردند و کمیته مزبور با یادآوری نواقص، باشگاه ها را مکلف به برطرف ایراد ها در مهلت مقرر می کرد.

باشگاه پرسپولیس برای دوره اخیر نیز، نسبت به این امر اقدام کرد.

مدارک مربوط به کمیته های ورزشی، زیرساختی، حقوقی و پرسنلی تقریبا همگی تایید شده اند، البته چند مورد وجود دارد که هنوز آنالیز نشده و طبیعی است که درباره آن ها اعلام نظر صورت نگرفت که امیدواریم در این بخش هم نقص و ایرادی وجود نداشته باشد.

در حال حاضر منتظر هستیم تا درباره بخش اقتصادی هم اعلام نظر گردد. برای صدور مجوز حرفه ای از سوی کنفدراسیون، بخش اقتصادی، همه ساله در آخرین مرحله آنالیز شده است که به تفاوت سال های اقتصادی در کشورها مربوط می گردد.

باشگاه پرسپولیس طی دو نامه از سازمان لیگ تقاضا نموده است که بعد از آنالیز مدارک اقتصادی باشگاه، با توجه به موارد مورد تاکید کنفدراسیون، نواقص را با ذکر مهلتی برای تامین خواسته، اعلام کند و منتظر پاسخ هستیم.

بعلاوه به اطلاع می رساند باشگاه پرسپولیس هم زمان اقدام های خود را برای انجام مرحله یکم ثبت نام در لیگ قهرمانان 2022 به انجام رساند.

فدراسیون فوتبال ایران، پیرو نامه کنفدراسیون، تبریک AFC را بابت راهیابی پرسپولیس به رقابت ها ابلاغ کرد و مدارک درخواستی را تعیین کرد که نسبت به ارسال موارد، اقدام شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1728

به "باشگاه پرسپولیس: منتظر پاسخ سازمان لیگ برای برطرف نواقص مدنظر AFC هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: منتظر پاسخ سازمان لیگ برای برطرف نواقص مدنظر AFC هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید