زمستان نگران کننده ای پیش رو داریم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز گفت: برای تامین آب مشترکان استان همچنان از ذخایر بارندگی سال های پیش استفاده می کنیم.

زمستان نگران کننده ای پیش رو داریم

به گزارش ایسنا، داوود نجفیان با بیان اینکه به علت کاهش بارندگی، زمستان نگران کننده ای پیش رو داریم، اظهار کرد: در حال حاضر برای تامین آب شرب مورد احتیاج مشترکان استان از ذخایر آبی سال های پیش استفاده می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید از ایده های نو در مدیریت توزیع آب استفاده کنیم، شرح داد: امیدواریم با گذر از پاییز بتوانیم به حد نرمال بارندگی در استان برسیم.

این مسئول با بیان اینکه باید برای شرایط سخت آماده باشیم، شرح داد: البته به یاری مردم تا این لحظه در بحث تامین آب دچار مشکل نشده ایم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

نجفیان در ادامه با اشاره به اینکه فرایند تکمیل طرح های عمرانی حوزه آب در حال تکمیل است، گفت: طرح های عمرانی در بخش آب از فعال ترین طرح های استان است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز افزود: طرح رینگ سراسری آب به شهرستان های غربی استان که شامل طرح تغذیه مصنوعی فردیس، طرح تغذیه مصنوعی کردان و پساب اشتهارد و تصفیه خانه هشتگرد است از مهمترین پروژه های حوزه آب است.

منبع: فرارو
انتشار: 21 آذر 1401 بروزرسانی: 21 آذر 1401 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 2034

به "زمستان نگران کننده ای پیش رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمستان نگران کننده ای پیش رو داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید