خبرنگاران رقابت های بین المللی بلغارستان؛ حریفان سه کشتی گیر ایران معرفی شدند

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، تهران- خبرنگاران- حریفان سه کشتی گیر ایران در رقابت های بین المللی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان تعیین شدند.

خبرنگاران رقابت های بین المللی بلغارستان؛ حریفان سه کشتی گیر ایران معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران؛ رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف روزهای 19 تا 22 فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان برگزار می شود.

قرعه کشی اوزان 61، 70، 79 و 92 کیلوگرم کشتی آزاد و 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم کشتی فرنگی، امشب (چهارشنبه) برگزار گشت و سه نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند که قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

کشتی فرنگی

در وزن 63 کیلوگرم که هشت کشتی گیر حضور دارند، آرمین محب ثابت در دور نخست به مصاف ویچف از بلغارستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده شکتی میان ماچالیکاشف از گرجستان و آرولو از اکوادور مبارزه خواهد کرد.

در وزن 72 کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم و در مرحله نیمه هایی به مصاف باشار از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه میان ماکسیموویچ از صربستان و نوربوسینوف از قزاقستان مصاف خواهد داد. در این وزن 11 کشتی گیر شرکت کرده اند.

کشتی آزاد

در وزن 79 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آبدیگابار از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی باید منتظر نتایج کشتی گیران گرجستان، بلغارستان و قزاقستان باشد.

اسامی نمایندگان کشورمان در این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد

74 کیلوگرم: جمال عبادی

79 کیلوگرم: حمید زرین پیکر

97 کیلوگرم: مجتبی گلیج

125 کیلوگرم: امین طاهری

کشتی فرنگی

60 کیلوگرم: پویا ناصرپور

63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت

72 کیلوگرم: علی ارسلان

87 کیلوگرم: مهدی فلاح

منبع: ایرنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1434

به "خبرنگاران رقابت های بین المللی بلغارستان؛ حریفان سه کشتی گیر ایران معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رقابت های بین المللی بلغارستان؛ حریفان سه کشتی گیر ایران معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید