ترامپ: اغلب از توئیت های خود پشیمان می شوم

به گزارش عاشقان علم الکترونیک به نقل از یورونیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با دِیو پورتنوی بنیانگذار وبگاه بارستول اسپورتز اعتراف کرد که توئیت کردن را دوست دارد اما اغلب از توئیت های خود پشیمان می شود.

ترامپ: اغلب از توئیت های خود پشیمان می شوم

ترامپ در این باره افزود: در گذشته نامه ای می نوشتید و بر روی میز می گذاشتید و وقتی که روز بعد برمی گشتید به خود می گفتید خوشحالم که آن را نفرستادم. اما چنین کاری با توئیت ممکن نیست.

وی ادامه داد: در توئیتر برای لحظه ای حس خوبی از اقدام خود پیدا می کنید اما بعد، داستان تلفن هایی است که به شما می شود و می پرسند حقیقتا شما بودید که آن حرف را زدید و شما در جواب می گویید مگر چه ایرادی داشت؟ و به دنبال آن خیلی چیزها دستگیرتان می شود.

ترامپ همچنین مدعی شد که بازتوئیت های او برایش بیشتر دردسرساز می شوند تا توئیت های خود او.

بیش از 84 میلیون نفر حساب توئیتری دونالد ترامپ را دنبال می کنند. ترامپ که هیچ رئیس جمهور دیگری به اندازه او از توئیتر استفاده نکرده است اغلب اوقات با اظهارات نسنجیده خود جنجال بپا می کند، حال آنکه وی مدعی است با توئیت هایش اخبار جعلی را خنثی می کند. البته، منظور او از اخبار جعلی، مطالبی است که رسانه های منتقد منتشر می کنند.

طی ماه های اخیر چند بار پیش آمده که توئیتر به دلیل آنکه پیام های رئیس جمهور آمریکا حاوی مضامین خشونت بار بوده یا از قانون حق نشر پیروی نکرده، آنها را از دید عموم پنهان کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 989

به "ترامپ: اغلب از توئیت های خود پشیمان می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اغلب از توئیت های خود پشیمان می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید