بازدید شهردار منطقه 7 از کارگاه های موجود در خطوط 3 و 6 مترو

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، شهردار منطقه 7 به همراه جمعی از معاونین خود و همچنین مجریان خطوط 6 و 3 شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از خطوط مترو واقع در این منطقه بازدید کردند.

بازدید شهردار منطقه 7 از کارگاه های موجود در خطوط 3 و 6 مترو

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، در جریان این بازدید نصراله آبادیان شهردار منطقه گفت: راه اندازی و دسترسی آسان ایستگاه های مترو با هدف سهولت در امر عبور و مرور شهروندان یکی از اهداف اصلی و اساسی مدیریت شهری است.

وی در ادامه یادآور شد: با توجه به اینکه شهرداری منطقه 7 یکی از منطقه ها مرکزی شهر تهران است و به دلیل وجود اماکن اداری و تجاری فراوانی آن، راه اندازی ایستگاه های مترو برای کاهش بار ترافیک آن بسیار حائز اهمیت است.

گفتنی است ایستگاه های شهید صیاد شیرازی، شهید قدوسی، هواکش میان تونلی خیابان شهید بهشتی تقاطع کوچه لیلا، دسترسی شمالی ایستگاه سهروردی واقع در خیابان شهید بهشتی قبل از تقاطع شهید یوسفی، هواکش میان تونلی میدان بهار شیراز، ایستگاه امام حسین (ع) و ایستگاه میدان سپاه از جمله بخش هایی بود که مدیران شهری از آن ها بازدید کردند، مقرر شد جهت تکمیل این بخش ها ضمن برگزاری جلسات مشترک کارشناسی و اقدامات موثر شرکت مترو و همکاری لازم از سوی شهرداری منطقه7 صورت بپذیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1848

به "بازدید شهردار منطقه 7 از کارگاه های موجود در خطوط 3 و 6 مترو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید شهردار منطقه 7 از کارگاه های موجود در خطوط 3 و 6 مترو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید