اشتباه پلیس در تشخیص عروسک از کودک واقعی!

به گزارش عاشقان علم الکترونیک، اشتباه پلیس انگلیس در تشخیص عروسک از کودک واقعی به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

اشتباه پلیس در تشخیص عروسک از کودک واقعی!

خبرنگاران - یکی از اقدامات خطرناک برخی از والدین که گاهی خبرساز می گردد رهاکردن بچه ها در داخل خودرو ها است که در مواردی حتی منجر به کشته شدن آن ها می گردد. اما به تازگی اقدام پلیس انگلیس برای نجات کودکی که تصور می کرد تنها در داخل خودرو رها شده باشد خبرساز شده است. پلیس انگلیس در حالی اقدام به شکستن شیشه خودرو کرد که در واقع صاحب خودرو یک عروسک را روی جایگاه ماشین قرار داده بود.

اِمی مک کئولِن صاحب خودرو گفت که با دخترش دارسی برای خرید به فروشگاه رفته بود که پس از بازگشت با صحنه ای عجیب روبه رو شد. او گفت که دخترش هنگام رفتن به خرید اصرار داشت که عروسکش را با خود در داخل ماشین به همراه داشته باشد. پس از آنکه این مادر و دختر از خرید بازگشتند با دو افسر پلیس و جمعیتی روبه رو شدند که حیرت زده نظاره گر این صحنه بودند.

بیشتر بخوانید

او گفت افسران پلیس پس از شکستن شیشه های خودرو در حالی که باور نمی کردند با یک عروسک که شباهت زیادی به یک کودک واقعی داشت روبرو شدند. امی در این باره گفت: افسران پلیس به او گفتند که به آن ها خبر داده اند یک کودک در جایگاه جلو خودرو رها شده است. آن ها تصور می کردند که واقعا یک کودک در داخل ماشین رها شده، اما پس از شکستن شیشه ها متوجه شدند در واقع یک عروسک است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: lov-e.ir شناسه مطلب: 1812

به "اشتباه پلیس در تشخیص عروسک از کودک واقعی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباه پلیس در تشخیص عروسک از کودک واقعی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید